eReport.sk
Lucia Kurilovská, štátna tajomníčka
Lucia Kurilovská, štátna tajomníčka. Zdroj: FB L. Kurilovskej

Kurilovská má dôvod na radosť, rastie nám nová generácia policajtov

„Verím, že som spoznala budúcich policajtov,“ napísala Lucia Kurilovská. Štátna tajomníčka sa bola pozrieť na potenciálnych budúcich strážcov zákona. Zúčastnila sa slávnostnej akadémie súkromnej strednej školy. Prišiel aj japonský veľvyslanec a brunejský princ!

Verím, že som spoznala budúcich policajtov

„Verím, že dnes som spoznala našich budúcich policajtov,“ napísala v úvode svojho príspevku na sociálnej sieti štátna tajomníčka ministerstva vnútra.

„Okrem pracovných povinností na ministerstve vnútra a na akademickej pôde mi piatok spríjemnila aj slávnostná akadémia Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku v Bratislave,“ dodala Lucia Kurilovská.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. ÚŠP funguje ako ŠTB
  2. M. Šutaj Eštok

Škola pripravuje budúcich strážcov poriadku aj prakticky. „Študenti tejto školy sa venujú všetkým prvkom sebaobrany tak, aby bojové umenia vedeli využívať čo najefektívnejšie a najzodpovednejšie,“ informuje štátna tajomníčka.

„Bolo príjemné stretnúť kolegov a priateľov, ktorí vykonávajú rôzne funkcie v rámci policajného zboru, ale aj J.E. japonského veľvyslanca a brunejského princa, ktorí tiež prijali pozvanie.

Na týchto akadémiách sa rada zúčastňujem a teším sa, že medzi ich študentmi je vysoký potenciál absolventov pre náš policajný zbor,“ napísala Lucia Kurilovská na záver.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kurilovská má dôvod na radosť, rastie nám nová generácia policajtov

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre