eReport.sk
Vendula Pizingerová s manželom Josefom
Vendula Pizingerová s manželom Josefom, Foto: Instagram/Vendula Pisingerová

Vendula Pizingerová ukázala manželovu fotku. Teraz jej ho budú všetci závidieť

Pizingerove

Josef Pizinger je od svojej manželky mladší o pätnásť rokov. Napriek vekovému rozdielu si výborne rozumejú a Vendula od ich zoznámenia žiari šťastím. O svojom partnerovi hovorí len v superlatívoch a jedna nová fotografia odhalila hneď dva dôvody, prečo to tak robí.

Svojich dvoch mužov zachytila pri tom, ako spolu kuchtili večeru. Josef držal synčeka v náručí a dozeral na prípravu mäsa. Vendulin manžel bol pri tom oblečený len v rifliach a bez trička. Vďaka tomu odhalil svaly, ktoré doteraz dobre skrýval pod oblečením. Pri pohľade na jeho postavu sa pod príspevkom rozpútala živá diskusia. Fanúšičky nešetrili komplimentmi a Josefa prirovnávali k Adonisovi.

Popri jeho dokonalom tele však nezabudli pochváliť aj ďalšiu dôležitú vec. I keď už v súčasnosti varí čoraz viac mužov, ešte stále to nie je taká samozrejmosť. Ktorú ženu by navyše nepotešil takýto pohľad, keby uvidela v kuchyni pripravovať jedlo takto zvodného muža?

Viac sa dozviete:

  1. Vendula Pizingerová
  2. Vendula Pizingerová

Neprehliadnuteľná bola aj láska a krásny vzťah medzi otcom a jeho malým synčekom. So svojím chlapčekom trávi veľa času a práve takéto momenty ako spoločné kuchtenie si vždy spolu užívajú. Vendula má po niekoľkých ťažkých životných skúškach konečne doma šťastie, ktoré tak dlho hľadala.

Manžel Venduly Pizingerovej s ich synčekom, Foto: Instagram/Vendula Pizingerová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vendula Pizingerová ukázala manželovu fotku. Teraz jej ho budú všetci závidieť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti