eReport.sk
Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová, foto: profimedia

Vendula Pizingerová: Estetické zákroky kvôli mladšiemu manželovi?

Mladistvý vzhľad si chce udržať nielen kvôli o šestnásť rokov mladšiemu manželovi, ale najmä kvôli sebe. Vendula Pizingerová (49) navštívila estetickú kliniku.

Má o šestnásť rokov mladšieho manžela a doslova pri ňom omladla. Prezidentka Nadačného fondu Kvapka nádeje Vendula Pizingerová sa chce páčiť predovšetkým sama sebe. „Každý by si prial, aby vyzeral o dvadsať rokov mladšie. Vek ale nezapriem. Nechcem nič doháňať ani tým, že mám mladšieho manžela. Každá žena by sa mala cítiť fajn, a to najmä preto, že žijeme v dosť zvláštnej dobe,“ zverila sa Pizingerová. Vendula si to namierila na zákrok na estetickej klinike a zdalo sa, že ani nič vylepšovať nemusí.

„Materstvo prináša veľa oxytocínu a pozitívnych emócií, zároveň však aj veľa prebdených nocí. Pleť dostáva zabrať a pokiaľ tomu môžem pomôcť, prečo by som to nevyužila,“ myslí si Vendula. So starostlivosťou na klinike estetickej chirurgie to ale nepreháňa. Nikdy nemala sklon k závislostiam. „Sú tam pozitívne i negatívne stránky. Pokojne sa môžete stať závislí na plastickej chirurgii. „Všetkému, čo človek preháňa, by sa mal radšej vyvarovať,“ dodala Vendula Pizingerová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport