eReport.sk

Vendula Pizingerová porodila pred päťdesiatkou

Vendula Pizingerová sa stala mamou. V utorok sa jej narodil vytúžený synček Josef. S manželom Josefom sú šťastím bez seba, aj keď sa tešili na dcérku.

Nemôže byť už šťastnejšia ako je dnes. Známa česká blondínka Vendula Pizingerová sa stala po tretíkrát maminou. „Josef Pizinger mladší. 13.10. 2020 ťa tu vítame i s tvojím ockom, ktorý je presne na deň o 33 rokov starší. Josef Pizinger už som nevedela, čo ti mám dať k narodeninám. Verím, že toto je najkrajší darček,“napísala na sociálnu sieť.

Nové šťastie so zajačikom

Vendula Pizingerová našla vytúžené šťastie až s tretím mužom. Jej vyvoleným sa stal o šestnásť rokov mladší Josef Pizinger, syn jej dobrej kamarátky. Zobrali sa pred tromi rokmi. To však nie je všetko. Paradoxom je, že ešte pred pár rokmi nosievala synovi svojej dobrej kamarátky Simony, hračky a nožíky. Dnes sú šťastní a nesmierne zamilovaní. Pred jej tehotenstvom si užívali prítomnosť, cestovanie a spoločné chvíle vo dvojici. Dnes už ich šťastiu nič nechýba a budú štyria. „Jedine deti vedia, čo hľadajú a tak si nájdu svojich rodičov… Toto dieťa si našlo nás a my budeme štyria“, takto oznámila radostnú novinku na sociálnej sieti Vendula Pizingerová. Predtým, ako známa blondínka spoznala svojho tretieho manžela, tak si v živote vytrpela dosť. Život sa s ňou jednoducho nemaznal.

Ťažký život

Vendulu si všetci ešte aj dnes pamätajú ako Svobodoú. Jej prvým manželom bol totiž slávny český skladateľ Karel Svoboda. Ona bola mladá, krásna a naivná. Karel mal svoje muchy, no navyše trpel mániodepresiou. Život s ním rozhodne nebol prechádzkou ružovou záhradou. Pár si prešiel obrovskou krízou, keď ich prvorodená dcérka Klárka ochorela na leukémiu. Bojovala s ňou dva roky, no napokon zákernú chorobu neprežila. Vendula pochovala svoju štvorročnú dcérku a bolesť, ktorú prežívala bola obrovská. Dvojica spoločne vychovávala aj syna Jakuba, no pár prechádzal viacerými krízami. V českých médiách sa písalo aj o búrlivom živote po boku Karla Svobodu. Ten mal slabosť pre krásne blondínky. Nebránil sa ani sexu v trojici. Vraj v ich spoločnej posteli s Vendulou skončila pred rokmi aj Iveta Bartošová, či česká muzikálová diva Leona Machálková. V roku 2007 spáchal známy skladateľ samovraždu a Vendula sa musela postaviť na nohy. Život jej poriadne nakladal. O pár rokov neskôr sa vydala za Patrika Auša. Toto manželstvo však šťastné nebolo. Jej druhý manžel ju bil a týral. Až s tretím manželom Josefom prežíva dokonalú idylku a vytúženú lásku. Zrejme jej tento vzťah nahradil všetku bolesť, ktorou si musela v živote prejsť. Narodením syna im už v radostnom živote nebráni absolútne nič.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vendula Pizingerová porodila pred päťdesiatkou

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php