eReport.sk
Kylie Jenner a Travis Scott
Kylie Jenner a Travis Scott

Veľké prekvapenie. Kylie Jenner je opäť tehotná

Niekoľko zdrojov blízkych Kylie Jenner potvrdilo, že slávna influencerka čaká druhé dieťatko. Veľkým prekvapením sú najmä správy o údajnom otcovi.

Vo veku 24 rokov patrí Kylie k najmladším milionárkam. Napriek tomu sa nechce sústrediť len na kariéru a už tri roky je hrdou mamičkou dcérky Stormi. Podľa najnovších správ sa dievčatko čoskoro dočká ďalšieho súrodenca.

„Kylie je tehotná pár mesiacov. Už má zlaté bruško. Je z toho nadšená. Dlhší čas chcela dať Stormi súrodenca. Miluje byť mamou,“ prezradil jeden zo zdrojov pre magazín People. Jenner spolu so svojou slávnou rodinkou pracovala na tom, aby sa o jej tehotenstve nikto nedozvedel. Všetok čas trávi iba s nimi a na verejnosti sa neukazuje.

Ešte väčším prekvapením je meno otca jej druhého bábätka. Podľa People by ním mal byť opäť Travis Scott, s ktorým už dlhší čas netvorí pár. V roku 2019 sa im nepodarilo prekonať veľkú krízu a rozišli sa. Raper sa vtedy vyjadril, že zatiaľ čo on sa chce sústrediť na tvorenie novej hudby, Kylie je už dobre zabezpečená a chcela by sa usadiť. Už v tom čase dokonca hovorila aj o ďalšom dieťati.

Ich vzťah sa dostal do klebiet v marci minulého roka. Vtedy nastali prvé špekulácie o tom, že sa vrátili k sebe. Pár sa odvtedy striedavo objavoval na spoločných fotografiách, ale nič nenasvedčovalo serióznemu pokračovaniu vzťahu.

Viac sa dozviete:

  1. Kylie Jenner a Travis Scott

V júni však Jenner opäť zverejnila spoločnú fotografiu s Travisom a Stormi, na ktorej mali k sebe veľmi blízko. V tom čase mu gratulovala ku Dňu otcov. Fanúšikom prezradila, že je pre ňu cťou mať takéhoto otca pre jej dcérku. Ak sú informácie zo zdrojov blízkych tejto rodinke pravdivé, už v tom čase nosila pod srdcom ďalšie dieťatko.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľké prekvapenie. Kylie Jenner je opäť tehotná

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php