tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Modelka v novej kampani, foto: profimedia

Modelku Kendall Jenner obviňujú z drsného fotošopovania!

Fanúšikovia už „nežerú“ všetko, čo im módny priemysel naservíruje a pozorne sledujú fotografie z ateliéru. Vidia detaily na záberoch, ktoré sú vyhotovené nie s veľkou pozornosťou. Našli niekoľko mínusov.

Supermodelka Kendall Jenner (25) z klanu Kardashianok spôsobila rozruch, keď zverejnila sériu fotografií miniatúrnej spodnej bielizne. Išlo o propagáciu jej kolekcie valentínskej bielizne. Výsledok si však vyslúžil nielen obdivné komentáre, ale je kontroverzné. Kardashianka bola obvinená z propagácie nereálnych telesných proporcií po tom, čo údajne programom fotošop upravila svoje zábery do nereálnych rozmerov. Kendall Jenner vo svojej kariére dokázala, že sa narodila pre dráhu modelky. Tentoraz to podľa fanúšikov už prepískla. Zábery z kampane nepovažujú za dôveryhodné. Na upravené fotky už vyzreli.

Venuje sa jej

Populárny instagramový filter, kde sa upravujú snímky, teraz dobehol supermodelku. Po tom, čo fanúšikovia s orlími očami spozorovali, že je vidieť niekoľko zlyhaní fotošopu. Istý používateľ Instagramu na svojom profile analyzoval Kendalline fotografie pred a po. Tvrdí, že jej proporcie tela nie sú na zverejnených záberoch skutočné, „Táto fotografia je veľmi fotošopovaná.“ Kendall je zjavne veľmi nádherná, ale nejde o jej skutočné rozmery, ani o nikoho,“ trval na svojom v príspevku. Používateľ ďalej poukázal na to, že modelkin pupok vyzerá na originálnych fotografiách úplne inak v porovnaní s tými, ktoré si vybrala Kendall na svoj vlastný účet.

Nové pravidlá

Instagram vo Veľkej Británii spustil nové pravidlá, ktoré množstvo influenceriek nepotešili. Aktivisti a niektorí influenceri volajú po tom, aby sa tieto nariadenia postupne rozšírili do celého sveta. Viacerí sú totiž súčasťou kampane #realskin, ktorá vyzýva ľudí, aby nepoužívali filtre na fotografie. Ak teda budú influencerky po novom propagovať produkty na tvár alebo vlasy, fotografie nebudú môcť upraviť, ani použiť filtre. Instagram ich totiž v takom prípade zmaže.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Modelku Kendall Jenner obviňujú z drsného fotošopovania!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku