eReport.sk
Kylie Jenner a Travis Scott
Kylie Jenner a Travis Scott, Foto: Instagram/Kylie Jenner

Kylie Jenner si po tragickom koncerte Travisa Scotta vyslúžila tvrdú kritiku

Počas koncertu Travisa Scotta na jeho festivale Astroworld došlo z doteraz nezistených príčin k obrovskej tlačenici, počas ktorej zomrelo osem ľudí. Na jeho vystúpení bola prítomna aj Kylie Jenner, ktorá rozhnevala užívateľov sociálnych sietí.

K nešťastnej udalosti došlo v piatok večer v meste Houston. Na festivale mal práve vystúpenie Travis Scott. Z nepochopiteľných príčin sa zrazu ľudia zo zadných radov začali prehnane tisnúť dopredu. Kvôli tomu vznikla obrovská tlačenica, v ktorej niektorí diváci spadli alebo odpadli. Osem z nich utrpelo počas incidentu smrteľné zranenia.

Na vystúpení bola vtedy aj Kylie Jenner, ktorá sa dala opäť dokopy s Travisom Scottom a čaká s ním druhé dieťa. Koncert si užívala v spoločnosti svojej sestry Kendall. Keď došlo k tlačenici, do areálu sa snažili dostať záchranári. Cestu ku zraneným im však komplikovala panika v dave.

Kylie v tom momente vytiahla smartfón a z bezpečia VIP sekcie nahrávala sanitku i chaos, ktorý vládol naokolo. Po zverejnení na Instagrame spustila medzi užívateľmi internetu obrovskú kritiku. Podľa nich je veľmi nehumánne točiť ľudí v takejto situácii a namiesto toho sa mala pokúsiť aspoň nejako pomôcť a upokojiť situáciu.

Viac sa dozviete:

  1. Rapper Travis Scott počas vystúpenia na festivale Astroworld.
  2. Kylie Jenner a Travis Scott

Pozostalým obetí, ale aj zraneným divákom v nemocnici sa už Travis Scott ospravedlnil. Hneď po tragickom koncerte zrušil zvyšok festivalu a úrady teraz budú hľadať vinníka tejto smutnej udalosti. Podľa amerických zdrojov mohli byť problémom dve príčiny. Polemizuje sa o výraznom prekročení kapacity návštevníkov a druhou alternatívou je údajne nadrogovaná skupina ľudí, ktorá spustila nekontrolovateľnú tlačenicu a paniku v dave.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kylie Jenner si po tragickom koncerte Travisa Scotta vyslúžila tvrdú kritiku

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php