eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

Vážna dopravná nehoda: V nemocnici skončil 25-ročný vodič!

Pri obci Vidiná v okrese Lučenec došlo v stredu popoludní k dopravnej nehode, po ktorej ostalo na ceste I/16 jedno z áut prevrátené na boku. Hlavný ťah museli po zrážke úplne uzatvoriť, v súčasnosti je už cesta prejazdná. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

Mikrospánok vodiča

Príčinou dopravnej nehody bol podľa polície pravdepodobne mikrospánok vodiča osobného auta značky Honda, ktorý prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s vozidlom značky Mazda.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Sympatizanti malej politickej strany Tretia cesta, ktorá má podľa nemeckých tajných služieb úzke vzťahy s pravicovými extrémistami
  2. Heger vracia Matovičovi úder

V nemocnici skončil 25-ročný vodič!

„Pri nehode sa zranil 25-ročný vodič osobného auta Mazda, ktoré zostalo po nehode prevrátené na boku. So zraneniami bol z miesta prevezený do nemocnice,“ uviedla polícia. Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna, nehoda je naďalej v štádiu objasňovania.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vážna dopravná nehoda: V nemocnici skončil 25-ročný vodič!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php