eReport.sk
Ján Mažgú
Ján Mažgút, poslanec Národnej rady SR za Smer-SSD. Foto: fb/janmazgut

Mažgút Vallovi a jeho tímu na magistráte: Vaša neschopnosť nás stojí strašne veľa peňazí!


Vallo už niekoľkokrát opravoval Vajanského nábrežie. Najprv vybudoval na úkor dvoch jazdných pruhov pre autá cyklotrasu a následne ju niekoľkokrát upravoval a opravoval. Dal namontovať betónové obrubníky, tie postupne označovali, potom zas obrubníky odstraňovali. Jednoducho – Kocúrkovo a to za peniaze nás, daňových poplatníkov. Téme sa dlhodobo venuje aj Ján Mažgút.

Vaša neschopnosť nás stojí strašne veľa peňazí! 

„Ako sme mali možnosť dozvedieť sa, na niektorých miestach najvýznamnejšej cyklotrasy v priľahlých galaxiách – na Vajanského nábreží – zmizli obrubníky,“ oznamuje na soociálnej sieti bývalý kandidát na primátora nášho hlavného mesta, Ján Mažgút.

„Na jednej strane nás to môže tešiť, na strane druhej mňa osobne mimoriadne hnevá, že tomuto kroku predchádzali mnohonásobné výzvy, ktoré sme adresovali samotnému primátorovi Vallovi. Viaceré kolízie, zničené kolesá či olejové vane,“ pripomína politik za stranu SMER-SSD.

Následne sa púšťa do menovania, čo všetko už Vallo na nábreží inštaloval: „Obrubníky najskôr lemovali (vraj) “reflexné pásky”, plastové stĺpiky a akési lienky – všetko, samozrejme, za nemalé peniaze nás všetkých Bratislavčanov.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ján Hrčka priniesol závažné informácie. Stalo sa tak na štvrtkovom mestskom zasadnutí. Developer, ktorý stavia Slnečnice, dlhuje samospráve Petržalky vysokú sumu.
  2. Bratislavský primátor Matúš Vallo, foto: fb
  3. Matúš Vallo
  4. Ján Mažgú

Magistrát vo vyjadreniach zvádza

„A dnes čítame a počúvame vyjadrenie magistrátu, že: “Bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky je pre nás najdôležitejšia, preto situáciu v meste priebežne monitorujeme, vyhodnocujeme a navrhujeme zmeny organizácie dopravy, vrátane zmien na Vajanského nábreží.” Ktovie, či to nakoniec nedáte preč celé s argumentáciou – veď išlo “len“ o pilotný projekt…“ pýta sa Ján Mažgút. Zároveň pripomína Vallovi aj ďalšie z jeho nepodarkov, Mudroňovu a Vazovou ulicu.

Na záver Mažgút „vallovcom“ už len adresuje nahnevaný odkaz. „Vážení progresívni radní! Ak by tomu tak bolo, že najdôležitejšia je pre vás bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky, tieto červené nezmyselné pruhy na oboch stranách Vajanského nábrežia, oddelené doslova “zátarasami” od vozovky, by tu NIKDY, opakujem NIKDY nemohli vzniknúť. Vaša neschopnosť nás stojí strašne veľa peňazí! Čoho dôkazom je aj toto miesto… Tak či onak, ak by ste už do komunálnych volieb v roku 2026 nepohli ani prstom, nikto by si to nevšimol,“ uzavrel Ján Mažgút.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mažgút Vallovi a jeho tímu na magistráte: Vaša neschopnosť nás stojí strašne veľa peňazí!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: