eReport.sk
Matúš Vallo
Matúš Vallo: Foto: tasr

Vallo mešká s aktivitami v meste, problematickým témam sa v diskusii vyhýba. Upozornil Štandard


Novinár Ivan Lučanič upozornil na Vallove najnovšie aktivity. Primátor Bratislavy sa v posledných dňoch pochválil niekoľkými novými atrakciami pre obyvateľov rôznych štvrtí mesta. A zúčastnil sa aj diskusie v Petržalke. Sporným témam sa však vyhol. Do diskusie sa v hojnom počte prišli zapojiť Vallovi „kamoši“ z magistrátu.

Vallove najnovšie aktivity

Video I. Lučaniča zo Štandardu. Zdroj: YouTube

Novinár zo Štandardu v prvej časti svojho krátkeho videa vymenúva najnovšie „úspechy“ primátora Bratislavy Valla. Ten začal v posledných dňoch akosi stupňovať odovzdávanie rôznych atrakcií, otvoril niekoľko noviniek pre Bratislavčanov. Napríklad nový „skejtpark“ po Novým mostom, či parky na Legionárskej a Kazanskej ulici. Novinár Štandardu však upozornil, že tieto parky však mali byť otvorené už niekoľko mesiacov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ján Hrčka priniesol závažné informácie. Stalo sa tak na štvrtkovom mestskom zasadnutí. Developer, ktorý stavia Slnečnice, dlhuje samospráve Petržalky vysokú sumu.
  2. Vallove nápady! Zmeny na Mudroňovej a na Vazovovej ulici, ide mesto vraj ešte „zlepšiť“.
  3. Ján Mažgú
  4. Ilustračná fotografia

Následne Lučanič hovorí o stretnutí primátora Bratislavy s občanmi Petržalky a členmi miestneho zastupiteľstva v bratislavskej Petržalke. Zaujímavosťou je, že stretu s petržalským starostom Jánom Hrčkom, s ktorým má Vallo dlhodobo rôzne konflikty, neprišlo. Dôvodom je to, že Vallo sa sporným témam vôbec nevenoval. Paradoxom bolo, že na stretnutie prišlo veľmi málo bežných občanov, zato však prišlo veľa zamestnancov bratislavského magistrátu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vallo mešká s aktivitami v meste, problematickým témam sa v diskusii vyhýba. Upozornil Štandard

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: