eReport.sk
V ochrannej lehote
Bývalý americký prezident Donald Trump Foto: tasr/ap

VIDEO Trump: Big Pharma sa už raz konečne musí zodpovedať! Aj za „proti covidové vakcíny“

V ochrannej lehote. Tam sa nachádzajú vďaka Bidenovej administratíve, nie ľudia, ktorí sa chcú z rôznych dôvodov nechať zaočkovať proti covidu, alebo tak už urobili. Ak sa to na ich zdraví podpísalo zhoršením zdravia, majú smolu. Ak vďaka tomuto očkovaniu prišli o život, smolu majú ich blízky. Zákon, tak ako u nás, ich v Amerike nijako nechráni. Chráni biznismenov z obrovských korporácií. Ktorí (pri danej vakcíne) si naozaj nemajú na čo sťažovať. Zodpovednosť žiadna, ani povinnosti, za to obrovské zisky. Bývalý americký prezident Donald Trump sa v „The Tudor Dixon Podcast“ vyjadril aj k tejto téme.

V ochrannej lehote

Až v decembri v roku 2O24 sa v Amerike skončí platnosť zákona o pripravenosti verejnosti a núdzovej pripravenosti(PREP). Ten, okrem iného, chráni výrobcov vakcín pred nesením akejkoľvek zodpovednosti za poškodenie zdravia, či úmrtí po podaní ich „vakcín.“

Na okraj si asi treba položiť otázku, nakoľko je normálne, aby niekto vyrábal liečivo, či medicínsky preparát (a to teda expresnou rýchlosťou,) a nik neniesol zodpovednosť nežiadúce účinky. Nemôže aj tento fakt náhodou nahrávať konšpiračným teóriám o tom, že tu vôbec nejde o zdravie, ale o biznis a ešte aj o čosi iné..?

Trump na otázku Dixonovej, či ak by bol prezidentom, bude požadovať, aby farma firmy zverejnili svoje interné štatistiky o týchto účinkoch, odpovedal, že to bude viac ako potrebné.

„Budú to musieť konečne zverejniť. Verejnosť má na to plné právo. Vidíme predsa, že nám pribúdajú ľudia, ktorí zomierajú na náhle ochorenie srdca, či mozgu. A to aj mladí a dovtedy zdraví jedinci. Nedeje sa to náhodou,“ poznamenal bývalý americký prezident.

Boj

Donald Trump ale v rozhovore zašiel ešte ďalej. Vyhlásil, že bude potrebné zaoberať sa aj tým, prečo pribúdajú chorí na závažné chronické ochorenia i onkologickí pacienti. „Zhodou okolností“ sa roky v Amerike týmto zaoberá pán Fauci.

Ktorý sa už roky „motá“ okolo podivných výskumov( inak tomu nebolo ani pri covide). A kým „skúma“ prečo tomu je tak, chorých pribúda.. A okrem toho, že je pán Fauci „zanieteným lekárom,“ má neblahé prepojenia na Big Pharma..

S Big Pharma

Trump ešte v júni tohto roku, ako uviedol portál The Life Site News, oznámil, že je na čase začať vyšetrovať práve Big Pharma. „Pretože v Amerike z roka na rok pribúdajú deti s autizmom. Ľudia s autoimunitnými a autoinflamačnými ochoreniami.“( obe skupiny zahŕňajú závažné poruchy zdravia, ktoré sú nevyliečiteľné a väčšina týchto ochorení má veľmi zlý progres a končia smrťou)

A aj keď uznal, že jednou z príčin môže byť aj enviromentálne prostredie, druhým dychom trump dodal, že je presvedčený, že veľkou mierou je za tento stav zodpovedná práve Big Pharma.

„Práve preto, keď sa vrátim do Bieleho domu, založím špeciálnu prezidentskú komisiu. Chcem, aby v nej sedeli odborníci, ktorých si Big Pharma nikdy nekúpila,“ uzavrel.

Zdroj: The Liefe Sites News, youtube- The Tudor Dixon Podcast


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Trump: Big Pharma sa už raz konečne musí zodpovedať! Aj za „proti covidové vakcíny“

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php