eReport.sk
Kto bude riešiť následky?
MUDr. Ján Lakota, CSc. Zdroj: zt

VIDEO Doktor Lakota pre eReport o novej vakcíne, ktorú schválila EK: Na týchto zloduchov si peklo počká!

Najnovšia sloboda. Presnejšie „sloboda“ od firmy Pfizer bola v zrýchlenom konaní označená Európskou komisiou(EK! za „bezpečnú.“ Veď na jej čele ešte stále stojí pani Leyenová, ktorá má s nakupovaním „superbezpečných vakcín“ bohaté skúsenosti. Táto „sloboda“ bola vyvinutá a schválená tak expresne, že jej „skvelé“ a to najmä nežiadúce účinky môžu viesť k slobode, ale večnej, ešte lepšie, ako tie, ktoré nám Ursula zabezpečila, vlády nakúpili a „dobrovoľne“ poskytovali. O tom, ale i o „šikovnom ťahu“ našich mocných, ktorí sa pekne a múdro zbavili zodpovednosti, za to, čo sa tu dialo počas covidu, som hovorila s MUDr. Jánom Lakotom, CSc. 

Najnovšia sloboda

Pán doktor, naposledy, keď sme spolu hovorili, zrejme sme obaja čakali, že sa niekto začne konečne zaoberať tým, čo experimentálne vakcíny spôsobujú a niekto za to bude niesť aj zodpovednosť. Namiesto toho EÚ v zrýchlenom konaní schválila úplne novú vakcínu proti covidu. Tá sa teda vyvíjala ešte za kratší čas ako pôvodné. Stále nezarobili dosť?

To neviem. Ale nenažratosť firiem a okolitej chamrade je obrovská. Ako sa hovorí, malá kopa pýta viac.

Navyše pandémia skončila, ale citujem: „EK schválila upravenú vakcínu v rámci zrýchleného postupu, aby sa členské štáty EÚ mohli včas pripraviť na jesenné a zimné očkovacie kampane.” Šialenstvo teda začne nanovo?

Šialenstvo?  To nie je obraz šialenstva, ale cielenej kampane pre (doslova) genocídu obyvateľstva. Slovenská republika je eklatantný príklad toho, ako uskutočňuje informačná vojna a informačná blokáda.

Veľa (oficiálne nepriznaných) mŕtvych, násobné počty poškodení zdravia po „vakcinácii“.  A… nič. Trápte sa, špekulujte, my si urobíme to, čo nám prikážu. Mamľasi ako je Bill Gates. Alebo  terorista, človek bez medicínskeho vzdelania – riaditeľ WHO.

Je „vysoko bezpečná“

Aká môže byť bezpečnosť vakcín vyrobených za pár mesiacov? Nechce sa mi veriť, že všetky klinické testy etc prebehli dostatočne.. Vám?

Aké testy, aké skúšania?  „Bežný“ vývin vakcín (desaťročia) trval 8-12 rokov. Toto sa urýchliť nedá. Zvieratá, ľudí je potrebné sledovať niekoľko rokov. Veď to povedal aj dnes už nebohý prvý očkovaný Slovák: „(Následky) uvidíme o päť rokov“. Vedel o čom hovorí.  Ako príklad spomeniem preparát talidomid.

Začiatkom 60. rokov minulého storočia  to bola „bomba“. Užívali ho aj tehotné ženy na potlačenie tehotenskej nevoľnosti.  V bývalej NSR sa narodilo asi 20000 detí, ktoré nemali narastené končatiny, v bývalej NDR nebolo ani jedno takto postihnuté dieťa.

Dôvod? NDR nekúpila ani jednu tabletku, pretože výrobca nemal testy na teratogenitu preparátu.

A iste funguje..

Len pred pár dňami pritom CDC vydalo vyhlásenie, že sa ukazuje, že vakcinovaní ľudia majú vyššie riziko, že sa nakazia covidom.. takže načo potrebujeme nové vakcíny? Aby sme sa o dva roky dozvedeli, že účinkujú dva mesiace?

Ony prakticky neúčinkujú vôbec. Vysoké titre „neutralizujúcich protilátok“ je odborný nezmysel. To, že to „funguje“ in vitro („v skle“, mimo ľudského organizmu) neznamená, že to bude fungovať“ in vivo,“ teda v človeku.

Základom imunity proti vírusom je bunková (celulárna) imunita, a nie  humorálna („protilátková“) imunita. Samozrejme aj ona je súčasťou imunitnej odpovede. Zároveň  pri rýchlo mutujúcich RNA vírusoch (kam patrí aj koronavírus)  prichádzajú na scénu PAH (prvotný antigénový hriech) a ADE (protilátkami zhoršený priebeh infekcie). 

Pokiaľ viem „vakcinovaní“  tvorili postupne väčšinu hospitalizovaných pacientov s covidom. ADE v priamom prenose.

Zavedie podľa vás Únia povinné očkovanie?

To neviem. Ale pri tomto besnení sú schopní všeličoho. 

Iniciatívni blbci

Táto vakcína je navyše “prístupná” i deťom od šiestich mesiacov. Vy máte hlboké znalosti a skúsenosti, čo na to hovoríte?

Ja som sa už  k tomuto vyjadroval pri tvorení podkladov pre „Petícia proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19“ v roku 2021. Nič na mojom stanovisku nemením. Pediater, ktorý zaočkuje dieťa touto vakcínou, je zloduch.

Pred pár týždňami advokát Weis informoval verejnosť, že dostal oficiálne vyjadrenie(po dvoch rokoch) z rezortu zdravotníctva. Skrátene, ministerstvo sa úplne zbavilo zodpovednosti za to, čo sa dialo u lekárov v ambulanciách a zdravotníckych zariadeniach. Vraj oni nikomu nikdy nekázali, aby netestovaných, či neočkovaných, či ľudí bez rúška nevyšetrovali. Na každej jednej budove ale viseli predsa oznamy, že vstup bez rúška zakázaný, vstup bez testu zakázaný. Aj pri operácii ste potrebovali test. Mám to chápať tak, že “mocní” klamú, alebo si to naozaj lekári vymysleli sami?

Neklamú. Ale „zhodili“ to na nich. Môžu si za to sami. Za socializmu  bolo aktuálne heslo: „Iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ“.  A tých iniciatívnych … tu bolo neúrekom.

A zloduchovia

Tak či tak sa vládna vrstva týmto úplne zbavila zodpovednosti za to, čo sa dialo. Rovnakým spôsobom, ako keď Matovič s Krajčím verejne sľubovali, že bude fond na odškodňovanie poškodenia zdravia očkovaných.. Nikdy sa to nestalo-z rezortu mi odpísali, že nevedia o nikom, kto by sa súdil. Otázkou je má sa človek súdiť so štátom? S lekárom, či zdravotníkom, ktorý mu vakcínu podal kdesi v nákupnom centre?

Ako hovorí môj kamarát zo Záhoria  – „slubit neznamená dat“. Homo politicus je na Slovensku zvláštna odroda človeka. Zároveň platí že, ryba smrdí od hlavy, a čistí sa od chvosta.

Vami spomínaní zloduchovia ani nevedia, že existujete. Ale tá osoba, ktorá vakcínu podala je veľmi konkrétna. A niekde začať treba.

A kto by podľa vás mal niesť zodpovednosť?

Zodpovední sú všetci, ktorí sa tohto šialenstva zúčastnili. Dôležitá je miera zodpovednosti. V Norimbergu po druhej svetovej vojne súdili a odsúdili vodcov.

Zodpovednosť za zločiny mal však každý, kto vojnu a genocídu podporoval.  Zároveň „odvislo“ aj niekoľko lekárov. Za „experimenty“ na ľuďoch.  Zdá sa, že niektorí ľudia sú nepoučiteľní.

Až kým..

Vakcíny máme kúpené, vírusu zatiaľ niet, ale vraj sa teda treba pripraviť na jeseň… Bude sa to podľa vás celé opakovať? A dokedy? Kým niekto konečne nezarobí dosť?

Bude to dovtedy, kým niektorí, obrazne povedané, „nedostanú po papuli“. Všetko má svoje medze. Nie som za živelné zúčtovanie s týmito zloduchmi. Ale ako sa hovorí, dovtedy sa s džbánom po vodu chodí, kým sa ucho neodtrhne. Struna je napätá na prasknutie. Mene, mene tekel!

Záverom nechcem opomenúť ani fakt, že štatistiky hovoria jasne, v celosvetovej populácii geometrickým radom rastie počet “záhadných úmrtí.” Všetko mladí ľudia a športovci. Očkovaní. Extrémne sa zvýšil “zhodou okolností” aj celkový počet úmrtnosti. kedy bude mŕtvych dosť?

Ide o nový slogan – „náhle a nečakane“.  Akoby aj médiách už potichu pôsobili ďalšie prúdy. Možno to „nevypukne“ u nás, na Slovensku.  Ale zápalná šnúra už horí. Strkať hlavu do piesku a utešovať sa, že všetko dobre dopadne  a na všetko sa zabudne je trápne. A vstúpiť dvakrát do tej istej rieky je nemožné.

Zdroj: youtube- MZ SR, peticia.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Doktor Lakota pre eReport o novej vakcíne, ktorú schválila EK: Na týchto zloduchov si peklo počká!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php