eReport.sk
Už by aj stačilo!
Predseda Národnej rady SR a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini, ktorý tiež kandiduje za nového slovenského prezidenta. Zdroj: fb/pellegrini.peter

VIDEO Šéf Hlasu Pellegrini s jasným odkazom: Takáto je pravda o našej koalícii s PS a SaS!


Už by aj stačilo! To si zrejme povedal šéf opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Na sociálnej sieti sa vyjadril ku všetkým teóriám. Ktoré tvrdia, že už sa dohodol na povolebnej spolupráci. A to konkrétne s dvomi liberálnymi stranami. Stranou Sloboda a Solidarita a Progresívnym Slovenskom.

Už by aj stačilo!

„Každý deň dookola počúvam o tom, ako som sa dohodol na tejto zostave. Počúvam to nielen v televíznych diskusiách, ale i na tlačových konferenciách. Aj preto to poviem raz a navždy,“ začal Pellegrini.

„Ak niekto nájde v histórii výrok, v ktorom ja, alebo ktokoľvek z Hlasu tvrdí, že sa ja alebo naša strana zaväzuje, že po voľbách vytvorí koalíciu so stranami progresívne Slovensko a Sloboda a Solidarita, potom vyhlasujem takúto stávku,“ dodal šéf Hlasu.

Stávka

Uviedol, že víťaza tejto stávky čaká, že mu osobne príde pokosiť záhradu. „A to bez ohľadu na to, aká je veľká. Ak takýto výrok nikto nenájde, tak sa len potvrdia naše slová, ktoré tvrdíme od začiatku. Je to len a len bohapusté klamstvo,“ skonštatoval.

Hlas

Podľa neho pôjde vlastnou cestou. „Slovensko sa už nemôže obzerať do minulosti. Nemôže sa vrátiť naspäť. Slovensko musí pozerať dopredu. A my budeme robiť všetko preto, aby sme ľuďom dali víziu. A ponúkli im lepší život.

Na záver Peter Pellegrini poznamenal: „Hádam si nemyslíte, že by sme boli takí amatéri, že by sme sa spájali so stranami, ktoré sú zodpovedné za chaos a marazmus, v akom sa dnes Slovensko nachádza.“

Zdroj: Fb P.P.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šéf Hlasu Pellegrini s jasným odkazom: Takáto je pravda o našej koalícii s PS a SaS!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: