eReport.sk
Hlas-SD-Heger urobil podvod na voličoch
Hlas-SD-Heger urobil podvod na voličoch. Foto: fb/hlas-sd

Hlas-SD: Hegerov podvod na voličoch. Začať podvodom a zároveň hovoriť o demokratoch je výsmech demokracie


Dočasne poverený premiér Eduard Heger uskutočnil podvod na voličoch. Vyhlásila to opozičná mimoparlamentná strana Hlas-SD. Vyzvala Hegera, aby po odchode z OĽANO vytvoril podmienky na menovanie úradníckej vlády a čo najskorší termín predčasných volieb. Hovorí o možnom júlovom termíne.

„Oddnes má krízou zmietané Slovensko na čele štátu odvolaného premiéra bez politickej príslušnosti a podpory v parlamente, ktorá by odzrkadľovala výsledky parlamentných volieb. A ktorý má ešte navyše v kompetencii dva rezorty, ktoré sa zásadne týkajú života ľudí,“ vyhlásila strana. Dva rezorty sa podľa nej ocitli v rukách človeka, ktorého zaujíma len jeho politická stolička. Strana označila Hegera za stelesnenie zlyhania a temnej minulosti amatérskej garnitúry.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec OĽANO Igor Matovič je úspešný politik
  2. Politika odvážne zbabelých
  3. Prirodzený partneri?
  4. Blaha je blázon
  5. Eduard Heger ohlásil vznik novej strany
  6. Pomsta z Ruska?

Tajomstvo nočného statusu

Za nočným statusom Hegera na sociálnej sieti vidí Hlas-SD dôvod, pre ktorý sa schválil septembrový termín predčasných parlamentných volieb. „Jeho rozhodnutie zverejniť status tesne pred polnocou ho usvedčuje z podvodníctva. Pretože sa bál, že ak by to bolo ráno, mohli by sme ešte hovoriť o skrátení volebného obdobia a vymenovaní úradníckej vlády. Heger týmto krokom usvedčil sám seba z podvodu na voličoch. Začať podvodom a hovoriť druhým dychom o demokratoch je výsmechom demokracie samotnej,“ tvrdí Hlas-SD a poukázal na uplynuté lehoty potrebné na voľby v júnovom termíne.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hlas-SD: Hegerov podvod na voličoch. Začať podvodom a zároveň hovoriť o demokratoch je výsmech demokracie

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: