eReport.sk
Trnavská bábkarská šnóra_Osveta TT
Trnavská bábkarská šnóra-Osveta tt

Trnavská bábkarská šnóra už tento víkend


Bábky ožívajú pod rukami bábkohercov a prinášajú divákom zážitok, zábavu aj poučenie. Bábkarské inscenácie oslovia široké publikum a pomáhajú rozvíjať svet detskej fantázie. 

O festivale

Bábkarské inscenácie sú pestré. Uvidíte v nich rôzne štýly bábok aj rozličné formy spracovania príbehov. Fantázii sa medze nekladú. Trnavský samosprávny kraj a Trnavské osvetové stredisko pozývajú na bábkový festival, plný divadla, pohody a zábavy Trnavská bábkarská šnóraUž piaty ročník festivalu je určený pre všetkých – pre deti aj pre rodičov. Bude  22.6. – 23. 6. 2024 v Trnavskom osvetovom stredisku – v Dome hudby M. Schneidera Trnavského v Trnave. Čakajú vás klasické rozprávky aj príbeh o priateľstve. Vstupné je dobrovoľné.

Predstavenia aj tvorivé dielne

V sobotu 22. júna 2024 sa predstaví Teáter Komika Levice. O 16:00 s programom Hráme sa na siláka, o 18:00 čaká divákov predstavenie Prasiatko Pigi a jeho dobrodružstvá. Táto rozprávková komédia je príbeh o nezištnej pomoci, o priateľstve aj o nekončiacej poriadnej zábave. V nedeľu 23. júna 2024 sa predstaví Dvor zázrakov zo Žiliny. O 16:00 v krásnom bábkarskom spracovaní predstavia klasickú rozprávka O 12 mesiačikoch. Ďalšia z tradičných rozprávok Palica von z vreca je pripravená o 18:00. V rámci sprievodného programu sa môžete tešiť na tvorivú bábkarskú dielňu a na výstavu ručne vyrábaných hračiek „Iba očká a stĺpiky II.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trnavská bábkarská šnóra už tento víkend

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne