eReport.sk
Na snímke detský bazén v novej mestskej plavárni v Snine 5. mája 2021.
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Trenčín a okolie smúti: Krytá plaváreň bude od začiatku júla do konca augusta zatvorená!

Teplé počasie síce vyháňa ľudí na kúpaliská a k vodným plochám, pri nepriazni však mnohí využívajú aj kryté plavárne. Tá v Trenčíne však počas leta bude zatvorená. Dôvod? Klasika, peniaze aj nedostatok personálu.

Krytá plaváreň v Trenčíne bude od 1. júla do 29. augusta zatvorená. Informoval o tom TASR správca plavárne Róbert Buchel. Dôvody uzatvorenia sú podľa neho ekonomické, technické i personálne.

Čaká nás revízia technických zariadení, kontrola a opravy tesnenia potrubí, údržbárske práce, natieranie, maľovanie a, samozrejme, nevyhnutné opravy.

Róbert Buchel, správca krytej plavárne Trenčín

Návštevnosť krytej plavárne a letného kúpaliska nepokryla všetky náklady ani pred zdražením energií, nehovoriac o súčasnosti. Počas odstávky plavárne sa vykonajú rôzne práce, ktoré pri jej prevádzke nie je možné urobiť. „Čaká nás revízia technických zariadení, kontrola a opravy tesnenia potrubí, údržbárske práce, natieranie, maľovanie a, samozrejme, nevyhnutné opravy,“ skonštatoval Buchel.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Žena sa opaľovala hore bez
  2. Nemecký minister hospodárstva Robert Habeck sa prihovára počas Dňa priemyslu (TDI) organizovaného Federáciou nemeckého priemyslu (BDI) v Berlíne 21. júna 2022.

Zaplávať si v bazéne krytej plavárne bude možné opäť od 30. augusta. Dovtedy je možné využiť letné kúpalisko, kde do plaveckého bazéna zabezpečia vyznačenie plaveckých dráh. Sauna na krytej plavárni bude k dispozícii od 6. septembra.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trenčín a okolie smúti: Krytá plaváreň bude od začiatku júla do konca augusta zatvorená!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti