eReport.sk

Tragická dopravná nehoda pri Galante: Zrážku do stromu neprežili traja mladíci!


Pri tragickej dopravnej nehode pri obci Veľká Mača v okrese Galanta prišli krátko po polnoci o život traja ľudia. Jedna osoba sa ťažko zranila. Podľa vyjadrenia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave 20-ročný vodič auta Hyudai prešiel z nezistených príčin mimo cesty a narazil do stromu.

Tragická dopravná nehoda pri Galante

V aute sa v čase nárazu nachádzali aj traja rovesníci vo veku 21 a 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21-ročná žena, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice.

Podľa informácie zástupcu hovorcu Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Richarda Bolješika utrpeli 20-ročný a 21-ročný muž i 18-ročná žena zranenia nezlučiteľné so životom. Štvrtú členku posádky auta pri vedomí, s fraktúrou stehennej kosti a úrazom hrudníka transportovali záchranári do nemocnice v Galante.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Atentátnik Juraj Cintula v rukách polície
  2. Špinavá hra
  3. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.

Polícia miesto nehody uzavrela. Vzhľadom na závažnosť prípadu si nehodu prevzal galantský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tragická dopravná nehoda pri Galante: Zrážku do stromu neprežili traja mladíci!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: