eReport.sk
Foto: fb/polícia

Tragédia! Bratislavčanku zrazil vlak EuroCity, devastačným poraneniam podľahla

BRATISLAVA – Smrť ženy si vyžiadala utorková (2. 2.) večerná dopravná nehoda na železnici medzi zastávkou Bratislava-Vinohrady a Bratislava hlavná stanica. Okolnosti tragickej nehody vyšetruje polícia. Bratislavskí krajskí policajti o tom informujú na sociálnej sieti.

Podľa doterajších informácií mal rušňovodič vlaku EuroCity (EC) pred rušňom spozorovať neznámu osobu, ktorá náhle vstúpila do koľajiska.

Alkohol u rušňovodiča nezistili

“Rušňovodič pre veľmi krátku vzdialenosť nestihol použiť výstražné zvukové znamenie ani rýchločinné brzdenie a stretu vlaku s osobou už nedokázal zabrániť,” uviedli policajti s tým, že k zraneniu cestujúcich vo vlaku nedošlo. Dodali, že alkohol u rušňovodiča dychová skúška nepotvrdila.

Začali trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia

Ohliadajúci lekár na mieste určil príčinu smrti, 53-ročná Bratislavčanka utrpela devastačné zranenia nezlučiteľné so životom. “Poverený príslušník odboru železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,” dodali policajti.

Zdroj: fb/policia

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport