eReport.sk
Mariah Carey, Foto: Instagram/Mariah Carey

Tomu neuveríte! Mariah Carey mala na sebe takmer 30 kilogramové šaty

Speváčka Mariah Carey sa objavila vo vianočnom špeciáli, ktorý natočila pre Apple TV. Okrem svojich nestarnúcich hitov prekvapila fanúšikov aj luxusnými šatami, s ktorými jej muselo pomáhať niekoľko mužov.

Mariah Carey zaspievala v novom programe niekoľko skladieb, v ktorých hosťovali aj známi umelci ako Khalid alebo Kirk Franklin. Tradične fantastický výkon podčiarkla úžasnými šatami, ktoré pochádzali z dielne návrhárov Dolce & Gabbana. Luxusný model bol vyzdobený stovkami malých kamienkov, ktoré na látku prišívali 250 hodín.

Tento jagavý módny kúsok bol vyrobený špeciálne iba na vianočný koncert Mariah Carey. Váha šiat bola totiž až 27 kilogramov, preto by neboli v bežnom živote použiteľné. Keď si ich speváčka obliekla, pri ceste na pódium jej s nimi muselo pomáhať šesť mužov.

Niektorí členovia štábu si vraj počas natáčania mysleli, že to speváčka so sťažovaním sa na váhu šiat iba preháňa. No keď jej potom na pár sekúnd podržali iba vlečku, ihneď pochopili, ako náročné to pre ňu muselo byť.

Viac sa dozviete:

I keď ju model počas koncertu obmedzoval pri pohybe, napriek tomu dokázala odviezť skvelý spevácky výkon. Exkluzívny kúsok pútal pozornosť aj odvážnym výstrihom. Mariah na koncerte nevynechala ani svoj najväčší vianočný hit All I Want For Christmas, za ktorý pred pár dňami dostala diamantové ocenenie od RIAA. Umelci dostávajú túto cenu za 10 miliónov predaných singlov alebo albumov. Jej pieseň sa stala vôbec prvým vianočným songom, ktorý sa môže pochváliť touto trofejou.

Mariah Carey počas vianočného koncertu, Foto: Instagram/Mariah Carey

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tomu neuveríte! Mariah Carey mala na sebe takmer 30 kilogramové šaty

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti