eReport.sk
Na Slovensku hrozia prudké lejaky
Meteorológovia upozorňujú na dážď najmä na západe Slovenska, ale aj na silný vietor na horách na sever krajiny. Ilustračné foto: shutterstock

Thajsko: Pri páde strechy zahynulo sedem ľudí, z toho štyri deti. Ukrývali sa pred búrkou

Sedem osôb vrátane štyroch detí prišlo v pondelok o život po tom, čo silný vietor na severe Thajska zhodil strechu. Pod strechou sa ukrývali pred búrkou. Informovala o tom v utorok TASR s odvolaním sa na správu agentúry AP.

K nešťastiu došlo v blízkosti základnej školy v thajskej provincii Phichit, ktorá sa nachádza zhruba 300 kilometrov severne od metropoly Bangkok.

Silný vietor zrútil kovovú strechu jednej z budov školskom areáli, pod ktorou sa pred búrkou ukrývalo množstvo žiakov. Osemnásť zranených osôb previezli do nemocnice. Medzi siedmimi obeťami na životoch sú štyria žiaci, dvaja rodičia a jeden zamestnanec školy, píše AP.

V pondelok sa v Thajsku oficiálne začalo obdobie dažďov a meteorológovia ihneď vydali varovanie pred silným dažďom platné pre sever Thajska.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Thajsko: Pri páde strechy zahynulo sedem ľudí, z toho štyri deti. Ukrývali sa pred búrkou

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php