tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Karlos Vémola, Lela Ceterová si dali spoločné tetovanie, foto: profimedia

Tehotná Ceterová: Takto si ju Vémola hýčka a ona ho za to zbožňuje!

Lela Ceterová (31) sa už o pár týždňov stane po druhýkrát mamou. Karlos Vémola (35) si ju hýčka ružami a ona si ho nevie vynachváliť!

Bývalá playmate Lela Ceterová sa má ako v bavlnke. Od svojho partnera Karlosa Terminátora Vémolu neustále dostáva nádherné kvety. Ona sama však na svojho partnera a budúceho manžela nedá dopustiť! „Môj muž sa ma snaží potešiť kvetmi už odkedy sme sa spoznali. Nikdy nezabudne povedať, aká som pre neho dôležitá súčasť jeho života. Moc sa spolu tešíme na bábätko. Už len 3 týždne,“ napísala na sociálnej sieti Lela.

Viac sa dozviete:

V statuse venovanom svojmu vzťahu pokračovala aj naďalej. „Môj muž je nie len úžasný otec, ale aj bojovník. Bez neho by celá scéna MMA na Slovensku a v Čechách dávno nebola na takej úrovni akej je. Aj keď má teraz bohužiaľ zdravotné problémy a nejakú dobu bude musieť mať pauzu od toho, čo ho naozaj napĺňa, verím, že posledné slovo ešte nepovedal. Za tie roky som s ním prežila veľa zápasov a viem, že je to športovec nie len srdcom, duchom, ale aj telom,“ myslí si Ceterová.

„Je to extrémny makač, ktorý tvrdo ide za svojim cieľom. Vždy pri ňom budem stáť a podporovať ho. Viem, že sa znova vráti a bude obrovská Vémolica tak, ako to vie len on.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tehotná Ceterová: Takto si ju Vémola hýčka a ona ho za to zbožňuje!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku