eReport.sk
Lela Ceterová a Karlos Vémola, foto: profimedia

Má len tri týždne do pôrodu: Snúbenica Vémolu Ceterová provokuje v úzkych šatách!

Lela Ceterová (31) už o tri týždne porodí Karlosovi Vémolovi (35) ich druhého spoločného potomka. Na párty dráždila v obtiahnutých šatách.

Playmate a modelka Lela Ceterová je v 9. mesiaci tehotenstva a už veľmi skoro privedie na svet svojho druhého potomka. Len krátko pred pôrodom sa objavila na krste nového čísla časopisu Playboy, ktorého sa stala krstnou mamou.

Viac sa dozviete:

Dorazila v šatách, ktoré tesne obopínali jej tehotenské krivky. „Veľmi ma to potešilo a som rada, že som to zvládla, pretože o tri týždne idem do pôrodnice,“ prezradila Lela.

Spoločnosť jej robila jej kamarátka Kristýna Táborská. „Takúto ponuku som nemohla odmietnuť z dôvodu, že pred deviatimi rokmi sme sa s Kikou poznali práve na spoločnom fotení pre Playboy. Bolo to v Alpách. Od tej doby sme nerozlučná dvojica. Naše životy sa zmenili, stali sme sa mamami. Prežili sme toho veľmi veľa. A Kika ako dvojnásobná mama dokáže byť stále veľmi sexi,“ dodala Lela Ceterová, ktorá po pôrode chystá svadbu s bojovníkom Karlosom Terminátorom Vémolom. Toho kvôli párty s kamarátkou nechala radšej doma.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Má len tri týždne do pôrodu: Snúbenica Vémolu Ceterová provokuje v úzkych šatách!

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti