eReport.sk
Miss Slovensko 2009, Barbora Franeková, foto: profimedia

Táto Misska síce nemá nohy ako laň, ale nedostatok vie efektívne kamuflovať. Skúste to!

Barbora Franeková nie je len taká obyčajná žena z ulice. Ako dvadsaťročná získala titul Miss Slovensko. Porotu zaujala svojou krásou aj skvelou postavou, na ktorej pred súťažou makala. Teraz je žena “krv a mlieko”. Všimnete si to až keď sa vyzlečie do plaviek. S oblečením vie totiž čarovať.

Keď sa stala Franeková kráľovnou krásy vyšla na povrch zarážajúca skutočnosť. Brunetka mala otca bezdomovca a mamu boháčku. Z úspešného športovca a držiteľa olympijskej medaily v boxe Jána Franeka sa stal muž žijúci na ulici. Svoj úspech nezvládol. Podľahol alkoholu a hazardu. To malo za následok, že opustil rodinu a následne prišiel rozvod. Misskina mama naopak rodinu zabezpečila. Vrhla sa na vydávanie odborných časopisov a tak nemali jej deti núdzu.

Blahobyt sa dá poznať na Barborinom šatníku, ktorá si potrpí na luxusné značky. Na spoločneských akciách vždy zaujem nápaditou róbou, či kostýmom. S pomocou špeciálnych kúskov si dokáže Barbora Franeková ubrať aj desať kíl. Misska si je vedomá, že k super štíhlej línii sa musela vždy prebojovať, teraz sa už extrémnymi diétami netrápi. Pomôže si lodičkami, rovným strihom nohavíc, či splývajúcimi dlhými šatami v nekomplikovaných farbách. Tak sa dokáže bez námahy priblížiť k postave modelky.

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ JEJ TRIKMI V GALÉRII!

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport