tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Tatiana Dyková, foto: profimedia

Tatiana Dyková: Na rande vďaka práci, alebo romantika s mladým manželom!

Tatiana Dyková (42) má s manželom Vojtom Dykom (35) stále vášnivý vzťah. Ako vyzerá ich romantické manželstvo?

Povestná iskra medzi nimi preskočila pred rokmi v divadle. Hrajú spolu však dodnes. Tatiana Dyková si spoluprácu so svojím mladším manželom Vojtom Dykom užíva. „U nás je to skôr plus. Hrali sme spolu Bláznivého Petříčka a radi si zo seba robíme srandu. Čím viac sa podpichujeme, tým je to pre nás zábavnejšie,“ prezradila herečka.

Viac sa dozviete:

Našla však aj nevýhodu vzájomnej spolupráce s manželom. „Samozrejme, vieme o sebe veci, ktoré zažívame doma, v súkromnom živote. Som si vedomá, že Vojto je po náročnom nočnom natáčaní unavený, čo u kolegov neviem, pokiaľ sa priamo nesťažujú,“ priznáva Táňa, no dodáva, že vďaka tomu môžu byť k sebe citlivejší.

To, že sú obaja manželia zamestnaní, nenarušuje chod ich domácnosti, ktorú obývajú aj ich deti, vrátane spoločného osemročného syna Aloisa. Starostlivosť o deti majú zabezpečenú a tak môžu mať po predstaveniach čas aj na seba. „My sa nakoniec tešíme. Práce je toľko, že tie naše spoločné večery sú vlastne spoločnými chvíľami. Po predstavení môžeme mať napokon rande,“ priznala jedna z najznámejších českých herečiek.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tatiana Dyková: Na rande vďaka práci, alebo romantika s mladým manželom!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku