tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Herečka Tatiana Dyková Vilhelmová, foto: profimedia

Herečka Tatiana Vilhelmová potrebovala terapiu tmou. Poldecáky zavrhla!

Po predstavení chodila vždy na “panáka”, neskôr stres odbúrala päťdňovým pobytom v tme, kde si očisťovala myšlienky aj telo.

Tatiana Dyková Vilhelmová (42) bola roky vydatá za hudobníka Pavla Čecháka (46), s ktorým má dvoch synov. Vody českého šoubiznisu rozvírila táto populárna herečka tým, keď sa pomerne skoro po rýchlom rozvode, ktorý sama iniciovala, začala objavovať s mladým sexsymbolom Vojtěchom Dykom (35). Táňa hovorí, že raz ráno sa skrátka zobudila s pocitom, že potrebuje do života nový impulz. Rozhodovanie o rozvode nebolo jednoduché, spájali ich synovia František a Cyril, nakoniec k tomu však dospela ako k jedinému riešeniu.

S mladším lepšie?

Neoľutovala. So spevákom a hercom Vojtom Dykom majú spoločného syna Aloisa (4) a okrem neho vychovávajú aj Tatianiných dvoch synov z predošlého vzťahu. Vzťah Vilhelmovej a Dyka vzbudil vášne aj preto, lebo spevák je od herečky podstatne mladší a takéto vzťahy sa málokedy vidia. Dvojica sa pred vyše rokom zobrala a Dyk sa vyjadril, že na tento deň nikdy nezabudne. Pár mal už vtedy niekoľkoročného syna Aloisa.

Boj s pracovným vypätím

Pracovne vyťažená dvojica často rieši oddych. Mladý umelec sa svojho času odhodlal byť menej na telefóne. Uvedomil si, že na ňom trávi príliš veľa času. Herečka zase prišla do štádia, kedy sa, ako už mnoho osobností, nechala zavrieť do tmy. V relácii Zlaté časy na RTVS prezradila, že očista jej pomohla uzavrieť aj mnoho postáv, ktoré hrala a potrebovala sa ich už zbaviť, “vysvetliť”: „Človek je sám a v tme. Tri dni sú najmenej. Prišlo to piaty deň, že to telo sa začalo očisťovať a prechádzať spomienkami, ktoré už boli zabudnuté. Tým, že duša nie je rušená vizualizáciou, tak sa uzavriete do sebe. Riešite veci, ktoré ste ani nevedeli, že máte riešiť. Stalo sa mi, že sa mi tam začali vracať role. Pochopila som, že niektoré zásadné vo mne zostali. Veľa som sa sústredila na vtelovanie do role a málo na vyvtelovanie. Každý má svoje rituály pred predstavením, ale nikto už po predstavení,” vyvetľovala herečka.

Kedysi sa vypínala v bare

„Ja som sa od tej doby naučila, že keď dokrútim, spálim scenár a poďakujem za ten čas. S tým predstavením som to mala tak, že sme dohrali a moje vyvtelenie bolo, že som išla na bar a dala som si jednu, dve alebo desať dvojdecákov,” zasmiala sa. Ja keď som pila, tak ešte ako tá postava a keď hráte rôznych bláznov, tak tie večierky aj vyzerali,“ vysvetlila, ako to bolo kedysi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herečka Tatiana Vilhelmová potrebovala terapiu tmou. Poldecáky zavrhla!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku