eReport.sk
Tatiana Dyková, foto: profimedia

Tatiana Dyková sa prišla rozlúčiť s Popoluškou: Krásne slová o jej manželstve!

Pokloniť sa pamiatke Libušky Šafránkovej (†68) prišla i herečka Tatiana Dyková (42). Tá na Popolušku spomína ako na krásnu a veľkú ženu.

„Žena nádherne namiešaná svojou nežnosťou a nezbednosťou a úžasná herecká a životná partnerku pána Abrháma,“ povedala Dyková, ktorá Šafránkovú naposledy videla na premiére filmu Odchádzanie, kde hral hlavnú rolu Josef Abrhám. „Každé stretnutie s ňou bol zážitok. Vedela, čo chce a tak to skrátka bolo. Robila to neskutočne pôvabným štýlom, že jej všetci vyšli v ústrety,“ zaspomínala si Tatiana.

Pre Dykovú bola Šafránková obrovským vzorom a inšpiráciou. „Chodila som na jej predstavenia, sledovala som všetko, kde sa objavila i keď to boli menšie role. Bola národným pokladom,“ dodala.

Šafránkovú mal v úcte aj jej manžel Vojta Dyk. A práve manželstvo Abrháma a Šafránkovej im bolo veľkou inšpiráciou. „Vojta bohužiaľ nakrúca a tak nemohol na pohreb prísť. Obaja sme ich brali ako partnerský vzor. Mnoho Čechom dávali nádej, že má cenu spolu byť, aj keď prídu v živote ťažké situácie. Boli pre nás vzorom,“ tvrdí Tatiana Dyková.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport