eReport.sk
Tomáš Taraba si pri kritike našich súčasných vládnych politikov opäť nedával servítku pred ústa. foto: tasr

Taraba hodnotí Kolíkovú s Gröhlingom: Umieranie nevinných ľudí v celách a šikana zdravých detí!

Dnes je deň, kedy by v prípade neodstúpenia ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) mal odstúpiť aj zbytok ministrov za SaS – teda ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, minister zahraničných vecí Ivan Korčok a minister školstva Branislav Gröhling, Tým sa však podľa opozičného poslanca Tomáša Tarabu (ŽIVOT-NS) moc zo svojich stoličiek nechce a budú čakať až do posledného momentu, či sa situácia nezvráti. Minister školstva už síce dnes demisiu podal, no pripomíname, že pri poslednej „rekonštrukcii“ vlády tiež odstúpilo veľké množstvo ministrov, ktorí si svoj krok napokon rozmysleli a vrátili sa do svojich úradov. Je možné, že sa aj teraz SaS niekoľko mesiacov len hrá s verejnosťou?

„Nechce sa veľmi Kolíkovej s Gröhlingom ísť odniesť tú demisiu. Asi budú čakať až do polnoci, či náhodou ešte nepadne meteorit,“ uviedol ešte doobeda Taraba na sociálnej sieti.

Foto: fb/tomastaraba

„Totálny podpriemer“

Poslanec poukazuje aj na fakt, že médiá zvyknú popisovať týchto ministrov ako najlepších v súčasnej vláde. Matovič sa dokonca údajne snaží presvedčiť Korčoka, aby vo svojom úrade zotrval. Opozícia má však, vzhľadom na viaceré vyjadrenia, zjavne iný názor.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nič nie je uzavreté
  2. Matovičova a Hegerova vláda je najnedôveryhodnejšia na svete
  3. Je extrémista ten kto chce mier?
  4. Recept popularity

„Médiá hovoria o najlepších ministroch. Totálny podpriemer. Jednej umierali nevinní ľudia v celách a obuvník tu dva roky šikanoval zdravé deti, že nemohli chodiť do škôl a chcel podmieniť dochádzku očkovaním na Covid,“ uzavrel Taraba.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba hodnotí Kolíkovú s Gröhlingom: Umieranie nevinných ľudí v celách a šikana zdravých detí!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti