eReport.sk
Patrik "Rytmus " Vrbovský a Jasmina Alagič Vrbovská

Takto ste ju ešte nevideli: Jasmina Alagič na nových FOTO vyráža dych!

Má na konte nové fotografie a pôsobí neuveriteľne prirodzene. Jasmina Alagič Vrbovská (32) vyzerá tak ako ste ju nikdy nevideli!

Aktuálne jej ide karta! Určite si polepšila manželstvom s Patrikom Rytmusom Vrbovským, s ktorým má syna Sanela. Jasmina sa topí v luxuse a žije si krásnu rodinnú idylku. Darí sa jej aj v moderátorskej oblasti. Pre TV JOJ moderuje talentovú súťaž.

Viac sa dozviete:

Je síce známe, že ju trápili dlhy v sociálnej poisťovni, ale z toho si ťažkú hlavu nikdy nerobila. Najnovšie Jasmina Alagič Vrbovská nafotila krásne fotografie, na ktorých vyráža dych. Pôsobí na nich nesmierne žensky, prirodzene a príťažlivo. Pred fotoobjektív sa postavila mladej a talentovanej fotografke Kataríne Hoffman Šlesarovej.

Jasmina predviedla nielen svoju fotogenickosť, ale aj luxusné oblečenie a drahé šperky. Je známe, že pred rokmi začínala ako modelka, preto jej toto povolanie nie je cudzie. Zažiarila aj v súťaži krásy Miss Universe. Je síce známe, že od začiatku kariéry prešla určitou premenou, no ešte stále aj napriek výrazne bielym zubom pôsobí prirodzene.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takto ste ju ešte nevideli: Jasmina Alagič na nových FOTO vyráža dych!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport