eReport.sk
Raper Rytmus, foto: profimedia

Rytmus úplne zmäkol: Takéto vyznanie predtým nedal žiadnej inej žene, len Jasmine!

Takýto nežný nikdy k nikomu nebol! Patrik Rytmus Vrbovský (44) venoval svojej manželke Jasmine (32) láskyplné vyznanie. K iným ženám taký vôbec nebol!

Táto žena ho zmenila na nepoznanie. Stal sa z neho milúci manžel, dobrý otec, ktorý sa nebojí ukázať ani svoju citlivú stránku. Patrik Rytmus Vrbovský skrátka pri Jasmine Alagič úplne zmäkol. Netají, že je zamilovaný a šťastný. Svojej polovičke venoval krásne vyznanie, ktoré iným ženám nedával. A dokonca ani Dare, s ktorou žil sedem rokov.

Viac sa dozviete:

„Chcel by som sa verejne poďakovať mojej milovanej manželke Jasmine za to, ako zvláda moje posledné dni keď dokončujem album a do toho si dávam boxersku prípravu. Za to, aký priestor mi nechala, aby som sa realizoval a vydal zo seba to najlepšie. Neskutočne ju milujem a vážim si na nej, že vie vytvoriť silné rodinné zázemie plné lásky, úcty a pocit pravého domova, kde sa vždy teším,“ napísal Rytmus na sociálnej sieti.

V statuse, ktorý venoval milovanej žene pokračoval aj ďalej. „Prisahám, že ona mi bola zoslaná ako dar, aby som pochopil, prečo som tu a akým smerom mám ísť. Som na ňu nesmierne hrdý ako sa stará, ako vie zarobiť a nie je žiadna povolanie manželka. Priatelia som šťastný, že žijem tento život s mojou milovanou rodinou v našom malom vesmíre, kam sa nikto nedostane,“ zamyslel sa drsný raper. Jasmina z neho spravila iného muža. Zniesol by jej aj modré z neba. Neuveriteľná premena, ktorá sa žiadnej inej žene doteraz nepodarila!

.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rytmus úplne zmäkol: Takéto vyznanie predtým nedal žiadnej inej žene, len Jasmine!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport