eReport.sk
Serena Williamsová, sexi v plavkách
americká tenistka Serena Williamsová, foto:tasr

Takto ste ju ešte nevideli: Bacuľaté stehná sú preč, Serena Williams vyladila formu do plaviek!

Takto ste ju možno ešte nevideli! Svetová tenisová hviezda Serena Williamsová (39) sa vyzliekla do plaviek. Spolu so svojou dcérou trávili chvíle pri veľkom bazéne. Je zrejme, že tenisová veteránka vyladila letnú formu s ktorou sa chcela aj patrične na svojom instagramovom profile pochváliť.

Poslednú dobu začala byť tenistka aktívna sociálnych sieťach, že by ale “kráľovná kurtu” zaháľala s prípravou sa povedať nedá. Hoci na sociálne siete pridáva ako modelka jednu štylizovanou fotku za druhou, za jej postavou stojí poriadna drina! V plavkách po boku trojročnej dcéry Olympie Serena s radosťou pózuje pochudnutá kráska.

FOTO Sereny Williams (39) v plavkách nájdete v GALÉRII

Foto: ig/serenawilliamsova

Naposledy sa mladšia z tenisového dua sestier Williamsových pochválila fotografiami z dovolenky vo francúzskom Cannes, kam s celou rodinou zamierila. Spoločnosť jej robil aj manžel Alexis Ohanian, miliardár, ktorý v roku 2005 založil známy internetový portál Reddit. Ten zrejme stojí za pozitívnou premenou americkej tenisovej legendy. „Päť rokov dozadu som sa dočkal najväčšej pocty, keď mi Serena povedala: Ty snáď makáš ešte viac ako ja!,” s úsmevom spomína Ohanian.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Šport