eReport.sk
Tak hlavne s úctou a slušne
Zľava režisér Nikita Slovák a herečka Dorota Nvotová počas zhromaždenia apolitickej iniciatívy Za morálku, spravodlivosť a lepšiu krajinu 27. októbra 2021 v Bratislave. Foto: tasr

Poberie sa za Soltészom? Režisérovi Slovákovi vadia „pro ruskí“ Slováci: Nie sú to ani ľudia!


Tak hlavne s úctou a slušne. Aj keď väčšine našich „demokratov,“ to nič nehovorí, hovorí sa, že nádej zomiera posledná. Režisér Nikita Slovák má síce na profile na sociálnej sieti napísané, že „Krasa sveta spočíva v jeho rôznorodosti. Som za toleranciu k menšinám a úctu k ľuďom,“ vyzerá to ale tak, že ten rešpekt a úcta patria len tým, ktorí zdieľajú jeho názory a presvedčenia. Nielen krásou demokracie, ale i jednou z jej hlavných výsad, by pritom malo byť rešpektovanie plurality názorov. Osobne som nikdy nepočula nikoho z „hoaxerov, dezolátov a ruských agentov“ nadávať zástancom opačného spektra videnia sveta, tak, ako našich „demokratov.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Arpád Soltész zaujal rázny postoj voči Palestíne.
  2. Racionálna politika

Tak hlavne s úctou a slušne

„Už sa to deje. Zabúdame. Mýlime si agresora s napadnutým. Viac ako 50 percent Slovákov nesúhlasí s pomocou Ukrajine. Nechcú aby hrdinovia dostávali zbrane, zmanipulovaní a osprosteni russkou propagandou.

Iba skupina ľudi s russkymi zastavami nič nepočuje, sú hluchí, zmanipulovaní a niektorí spiti. Bojujú za ich mier, za právo zabíjať pod písmenom Z, za právo väzniť ľudí, za právo zakazovať. Dokazujú, že nie každý je stvorený na obraz boží,“ vylial si srdce na sociálnej sieti Slovák.

Pričom medzi to vložil príbeh o tom, ako na fronte umierajú nevinní Ukrajinci. Rusi, ktorí sú na fronte a ktorých tam poslal ich štát, zrejme ľudia nie sú. Minimálne v ponímaní tohto „demokrata.“ To, že každý kto chce mier, vlastne chce zabíjať, je už len bonusom..

Liberálna demokracia

Ku ktorej sa Nikita Slovák hlási sa od normálnej klasickej demokracie líši najmä nerešpektovaním plurality názorov a nenávisťou voči každému, kto tieto iné názory vlastní. Stačí si prebehnúť sociálne siete.. toľko ponižovania a agresie u tých „fašistov, dezolátov a ruských agentov“ nenájdete.

Nie je pravdou, že každý kto chce mier, je pro ruský. Ale ako propaganda to znie dobre.. Možno vás to prekvapí pán Slovák, ale na Slovensku žijú aj ľudia, ktorí chcú ten mier práve za to, že si uvedomujú. že každý deň vojny stojí nevinné životy. Aj keď sú to podľa vás všetko „fašisti.“

Nie je pravdou ani to, pán Slovák, že každý kto zmýšľa inak ako vy, je horší od vás. A „nebol na rozdiel do vás stvorený na obraz boží.“ Ako nie je pravdou ani to, že vojna na Ukrajine bola nikým a ničím nevyprovokovaná. Čím ju autorka textu rozhodne neobhajuje, len má rada fakty.

A nie je pravdou ani to, že Izrael nepácha roky zločiny voči Palestínčanom, čo tiež neospravedlňuje útok Hamasu, ak však chcete horlivo bojovať proti propagande, možno by bolo dobré prestať ju šíriť. A nie je pravdou ani to, že „kto nejde s vami, ide proti vám,“ ale to iste ako veľký „demokrat“ viete aj sám.

Zdroj: FB N. Slovák

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poberie sa za Soltészom? Režisérovi Slovákovi vadia „pro ruskí“ Slováci: Nie sú to ani ľudia!

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne