eReport.sk
Dáda Patrasová
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Syn Dády Patrasovej: Pomoc vlastnej mame!

Po úraze hlavy by sa Dáda Patrasová (65) rada vrátila na pódiá, a to s celou svojou rodinou. Upína sa k synovi Felixovi Slováčkovi mladšiemu (37), ktorý jej podáva pomocnú ruku.

„Pokiaľ by to mamu malo zachrániť, tak prečo nie? Išiel by som do toho,“ povedal Felix Slováček junior. Otec Felix sa zatiaľ nevyjadril, rovnako ako ani dcéra Anička. Po nešťastnom incidente, kedy si mama Dáda minulú stredu rozsekla doma hlavu a rýchla sanitka ju viezla do vinohradskej nemocnice sa obaja obrnili hradbou mlčania. „Rodina sa k tomu nebude vyjadrovať,“ povedala Anička Slováčková a od tej doby nepovedala ani slovo.

Viac sa dozviete:

  1. Dáda Patrasová
  2. Dáda Patrasová

Najviac otvorená bola samotná Patrasová. „Hlava ma našťastie nebolí a dúfam, že sa to zahojí,“ zverila sa s tým, že najlepším liekom na bolesť by bolo spoločné koncertovanie. „Bolo by to niečo ako, že s Dádou spieva celá rodina,“ naznačila svoje plány.

Výpravné predstavenia s kostýmami a dekoráciami by sa mohlo uvádzať v pražskej Lucerne. „Myslím, že by sme boli všetci šťastní a deti by boli nadšené,“ dodala Patrasová presvedčene. Už dlhšie sa povráva, že Patrasová popíja. Či bol jej úraz následkom alkoholového opojenia ostáva záhadou.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport