eReport.sk
Dáda Patrasová
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Patrasová skončila s rozbitou hlavou: Môže za to problém s pitím?

Dáda Patrasová skončila v nemocnici po tom čo ju odviezla záchranka. Stratila nad sebou kontrolu.

Mobilný telefón Patrasovej bol včera dlho nedostupný, ohlásila sa až počas popoludnia. „Utierala som podlahu v kuchyni a pošmykla som sa. Zo športovej gymnastiky mám zničenú chrbticu, takže som to nedokázala vybalansovať. Komu sa toto nestalo?” povedala svoju verziu Patrasová. „Hlavou som sa udrela o roh stola a spadla na zem. Bola som z toho v šoku. Našťastie doma bola Anička, ktorá zavolala záchranku,” prezradila. Svoje zranenie zľahčovala. „Odviezli ma, skontrolovali, zröntgenovali a zašili. Našťastie mám nad pravým uchom len dva stehy, ktorý nie sú vo vlasoch vidieť, “dodala Patrasová vo svojom vyjadrení pre Blesk.

Informáciu očitých svedkov z nemocnice potvrdili aj záchranári. „V stredu okolo sedemnástej hodiny sme zasahovali vo Vlašimskej ulici. Záchranárska posádka ošetrila šesťdesiatpäťročnú ženu s úrazom hlavy a tváre a odviezla ju na chirurgiu do vinohradskej nemocnice,” potvrdila Blesku hovorkyňa pražskej záchranky Jana Poštová. Práve vo Vlašimskej ulici na pražských Vinohradoch býva Patrasová vo vile, ktorú vlastní s odlúčeným manželom Félixom Slováčkom.

Felix Slováček už v minulosti pripustil, že môže mať tmavovláska problémy s alkoholom. „Potrebuje vyhľadať odbornú pomoc a dostať svoj problém s alkoholom pod kontrolu,” povedal koncom roka 2018, kedy Patrasová spôsobila pár sto metrov od domu autonehodu s 2,5 promile v krvi. Tvrdila vtedy, že ide o zvyškový alkohol z povianočné rodinnej večere. Ani to jej vtedy Felix neveril. „Ja o jej probléme viem už niekoľko rokov, desať alebo pätnásť. Všetci vidia iba to, že ja som ten najhorší, že sa na ňu vykašlem. Ale žiť s človekom, ktorý pije, je peklo “dodal vtedy Slováček, ktorý odišiel k exmilenke Lucii Gelemovej.

Foto: profimedia facebook

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport