eReport.sk
Nový minister vnútra Matúš Šutaj Eštok robí na polícii poriadky. Tí, ktorí zlyhali sú dočasne postavení mimo službu. Foto: fb/sutajestokm

VIDEO Šutaj Eštok: Sedem dôvodov, prečo nevoliť progresívcov! Ako Truban okradol štát o 700 tisíc eur

Dôvodov prečo nevoliť experiment v podobe neskúsených aktivistov z Progresívneho Slovenska je veľa. Takto začína generálny manažér strany HLAS – sociálna demokracia Matúš Šutaj Eštok svoj status na sociálnej sieti.

„Pripravil som pre vás sedemdielny seriál. V ktorom poukážem na tie najviditeľnejšie, ktoré vystihujú charakter Progresívneho Slovenska,“ pokračuje Šutaj Eštok.

Matúš Šutaj Eštok, generálny manažér Hlasu o tom, prečo nevoliť PS.

Zdroj: fb/sutajestokm

Povedie to k ďalšiemu chaosu

Generálny manažér Hlasu tiež uvádza, že „tam nájdete okrádanie štátu, drogy, neskúsenosť. Ktorá povedie k ďalšiemu chaosu, ale aj pretláčanie ideológií, ktoré sú v absolútnom rozpore s našimi hodnotami a pohŕdanie dôchodcami“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čo sa to stalo s dnešnými študentami? E. Chmelár by si po 34 rokoch od zmeny želal aj kritickú bilanciu vývoja na Slovensku.
  2. voľby prieskum
  3. Polícia, kontroly na hraniciach, migrácia, migranti

„Čím viac tento seriál budete zdieľať, tým viac ľuďom, ktorí zvažujú voliť tento experiment, otvoríte oči,“ uzatvára svoj status generálny manažér Hlasu.

Zdroj: fb/sutajestokm


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok: Sedem dôvodov, prečo nevoliť progresívcov! Ako Truban okradol štát o 700 tisíc eur

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php