eReport.sk

Šutaj Eštok Remišovej vysvetlil kto je Korčok: Podržtaška Mečiara, Dzurindu, Fica, Pellegriniho a Matovičova!


Podporovatelia Ivana Korčoka a odporcovia Petra Pellegriniho, ktorý je najväčším favoritom na výhru v prezidentských voľbách a teda staním sa hlavy štátu po dosluhujúcej Zuzane Čaputovej sa snažia šíriť v spoločnosti naratív, že práve súčasný šéf parlamentu nie je politicky svojprávny, a že len počúva a riadi sa tým, čo mu povie premiér. Fakty sú však úplne iné, a na tie v ostrom dueli proti Veronike Remišovej poukázal aj minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Šutaj Eštok Remišovej vysvetlil kto je Korčok

Ivan Korčok ako dlhoročný politik zažil doslova všetky vlády, ktoré Slovensko vo svojej ére samostatnosti malo. Pracoval pod či spolupracoval s každým a pod každým predsedom vlády.

Podržtaška Korčok?

Komu všetkému nosil Korčok tašku? Protieurópskemu Mečiarovi, proeurópskemu Dzurindovi, sociálnemu Ficovi a Pellegrinimu a antisociálnemu Matovičovi“ poukázal Šutaj Eštok.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Získajú podporu poslancov?
  2. Sobotné dialógy - Anna Vargová
  3. Peter Pellegrini (Hlas-SD), foto:tasr

Minister vnútra ďalej dodal: „Voči komu tak odhodlane vystúpil, ako teraz sľubuje? Voči Mečiarovi? Ficovi? Matovičovi? Voči nikomu, len pekne nosil tašky. Toto je práva tvár Ivana Korčoka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šutaj Eštok Remišovej vysvetlil kto je Korčok: Podržtaška Mečiara, Dzurindu, Fica, Pellegriniho a Matovičova!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne