eReport.sk
Šutaj Eštok do očí Kolíkovej
Poslanec Hlasu Matúš Šutaj Eštok a poslankyňa zo SASKY Mária Kolíková, foto:fb/novycas

VIDEO Šutaj Eštok do očí Kolíkovej: Faloš SaSky je bezhraničná, ste zodpovední za Matovičov cirkus!

Poslanec NR SR a generálny manažér opozičnej strany Hlas-SD si myslí, že faloš liberálnej strany nepozná hranice. SaSka, pôvodne SaS, vystúpila po minulom lete z vlády po dlhých mesiacoch váhania. Vzápätí však strana nepodporila koniec koalície lídra OĽANO Igora Matoviča a podržala ho pri moci.

Pri tej mal byť až do septembra, no koalícia OĽANO nedokázala prežiť. Osudnou sa jej stala kauza, v rámci ktorej exminister životného prostredia Ján Budaj (Demokrati) poskytol dotáciu 1,4 milióna firme, ktorej konečným užívateľom výhod je exminister pôdohospodárstva Samuel Vlčan (OĽANO).

Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: fb/sutajestokm

Vývoj niekoľkonásobných zmien názorov SaSky

„Najprv ste súčasťou vlády, o ktorej Igor Matovič tvrdí, že vstúpi do dejín ako tá najlepšia vláda v histórii Slovenska. Asi sa zhodneme, že to bola tá najhoršia vláda, ktorej súčasťou ste boli aj vy. Potom povalíte vládu a chcete na Slovensko vrátiť poriadok, aby sme sa zbavili chaosu na čele s Igorom Matovičom. Vzápätí sa dohodnete s tvorcom tohto celého chaosu, Igorom Matovičom, na tom, že tento chaos bude pokračovať ešte ďalších deväť mesiacov. Ak vás vyzývame, aby ste podporili termín čo najskoršieho konanie predčasných volieb, tak poviete že nie, lebo vy ste už dohodnutí s Igorom Matovičom – tým človekom, od ktorého ste chceli Slovensko zbaviť,“ uviedol Šutaj Eštok na vo svojom videu sociálnej sieti.

Related Posts

  1. Na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, sa v stredu začalo hlavné pojednávanie s exšéfom SNS a bývalým primátorom Žiliny Jánom S.
  2. Aj Demokrati naplno kampaňujú
  3. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Sú zodpovední za Matoviča?

V skutočnosti sa pôvodne črtal návrh na júnový termín volieb. Podmienkou SaSky však bolo to, aby o konci vlády v budúcnosti nemohli rozhodovať ľudia v rámci referenda. S takouto podmienkou však nesúhlasili sociálno-demokratické strany Smer a Hlas. Vo finále Šutaj Eštok tvrdí, že SaSka aj napriek zmene názvu je stále tou istou stranou, ktorá je dlhodobo zodpovedná za zotrvávanie Igora Matoviča pri moci až do vzniku úradníckej vlády.

„Vy ste povedali, že toto je pre vás obrovský problém. Pretože referendum ľudí je, zdá sa, podľa SaSky nedemokratické. Tak ste nepodporili ani náš návrh na predčasné voľby v čo najskoršom termíne. Takže to je tá faloš SaSky, ktorú vy ponúkate v priamom prenose a vy ste priamo zodpovední za to, že Igor Matovič tu bude robiť svoj cirkus ešte do konca septembra,“ dodal Šutaj Eštok.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok do očí Kolíkovej: Faloš SaSky je bezhraničná, ste zodpovední za Matovičov cirkus!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php