tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Richard Sulík
Richard Sulík Foto: tasr

Sulík skritizoval očkovaciu kampaň: Kokso, veď takto sa to nerobí!

Vicepremiér Richard Sulík sa dlho vyhýbal vakcíne proti covidu. Kým iní politici sa predbiehali v rade, on si vždy našiel dôvod, prečo to odložiť. Konečne priznal, že sa v skutočnosti očkovania obával. Po porade s odborníkmi, ale nakoniec vakcínu dostal. Napriek tomu považuje očkovaciu kampaň za nešťastnú.

Minister hospodárstva len pred pár dňami absolvoval druhé kolo očkovania. „Dal som sa zaočkovať a mám s tým teraz svätý pokoj. Nemusím nič riešiť. Ja som mal obavy z očkovania, ale rozprával som sa s viacerými odborníkmi a tieto obavy som prestal mať,“ prezradil Sulík vo svojom nedávnom živom vstupe. Podľa šéfa SaS je výhodnejšie byť očkovaným. Aj preto, lebo týchto ľudí sa zrejme lockdown nedotkne.

Sulík absolvoval očkovanie ako jeden z posledných politikov. Priznal, že mal z toho obavy. – Foto: archív R.S.

„Myslím si, že tá šanca je prakticky nulová, veď preto sa tu robí taká osveta s očkovaním. Veľakrát je to dosť chaotické. To treba na rovinu povedať. V zásade ide o to, aby sme sa vyhli lockdownu,“ dodal Sulík s tým, že si myslí, že nakoniec sa celkovo lockdownu vyhneme. Napriek tomu nesúhlasí s nápadom ministra financií, aby sa rozdávali odmeny za sprostredkovanie či spustila očkovacia lotéria. „Myslím, že nie je správne robiť odmeny a lotérie. Ja by som nedal vôbec žiadne bonusy. Takéto reklamy na neviem čo a podpora predaja, to sa robí na zlé produkty. Však kokso, vakcína je dobrá vec. Považujem to za nešťastné,“ nechal sa uniesť minister. Sulík si myslí, že kampaň mala prebiehať pokojnejšie.

Viac o očkovacej kampani tu:

  1. Peter Pellegrini a Richard Raši.
  2. Na snímke minister financií SR Igor Matovič (OĽANO)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík skritizoval očkovaciu kampaň: Kokso, veď takto sa to nerobí!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku