eReport.sk
Branislav Gröhling, Richard Sulík a Martin Klus, foto: facebook

VIDEO Bizarná očkovacia kampaň SaS: Sulík s plameniakom a čarovný Klus

Aj keď očkovacia lotéria už beží v plnom prúde, SaS sa rozhodlo motivovať ľudí ku vakcinácii svojim bizarným, no vlastným spôsobom a vo VEĽKOM štýle. Richard Sulík (53), Branislav Gröhling (47) a Martin Klus (41) zobrali veci do vlastných rúk a takto to dopadlo!

Rozhodli sa to zahrať na vtipnú nôtu. V hlavnej úlohe Sulík so šiltovkou na hlave a nápisom Liberalista a plameniakom v ruke. Po jeho boku minister školstva s plážou taškou a štátny tajomník zahraničných vecí s nafukovačkou a prilbami na bicykle. Celá pointa krátkeho videa spočíva v tom, aby ľudia neboli ako tzv. Fero, ktorý sa bojí pichnutia a išli sa dať zaočkovať. Vďaka nemu získajú Green pass, ktorý otvára všetky dvere.

Ako napísal Martin Klus k videu, strana nechce zbierať politické body antikampaňou: „Áno, máme na Slovensku strany, ktoré si antiočkovacou kampaňou oblepia Slovensko bilbordmi alebo v rámci neslávnej slovenskej “tradície spolupráce” ľavicových a pravicových extrémistov zvolajú protesty, ktoré okrem agresie niektorých zúčastnených len pootravovali slušným ľuďom život. Lebo však čím bude na Slovensku horšie, tým pre tieto strany lepšie a čo tam po smutných osudoch ľudí už o pár týždňov,” napísal. Sulík len stroho vyzval ľudí aby sa dali zaočkovať.

Zdroj: Facebook Richard Sulík

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport