eReport.sk
Richard Sulík rád varí.

Sulík si vypil vínka a „kápol božskou“. Ono sa to zdá, že boha, čo tam robíte…Zákaz na Vianoce som neustrážil!

Len v stredu predstavila vláda ako si predstavuje ďalšie protipandemické opatrenia a bolo z toho riadne haló. Ľuďom sa nepáči najmä zákaz návštev blízkych počas vianočných sviatkov. Zákaz má trvať až do 9. januára. Svoje si však o tom myslí jeden z koaličných partnerov a šéf SaS Richard Sulík.

Minister hospodárstva za uznesenie síce hlasoval, ako sa však ukázalo, zrejme poriadne nevedel, čo sa v dokumente písalo. Priznal to počas svojho priameho prenosu na sociálnej sieti. Sulík raz za čas spraví prenos, počas ktorého varí a zároveň odpovedá na otázky fanúšikov. Tento raz pripravoval zemiakový šalát. Spoločnosť mu robila aj stranícka kolegyňa Jarmila Halgašová. Počas prípravy jedla sa i čo to popilo. Viacerí fanúšikovia vyčítali Sulíkovi zákaz stretávania sa s blízkymi počas Vianoc.

– Foto: ig/richard_sulik

Zakázať rodine sa stretávať je hlúposť. Ono sa to tak zdá, že boha, čo tam robíte, však dávajte pozor, ale je to veľmi komplexné. To sa nezdá. My tam dostaneme uznesenie, ktoré sme videli až tam, lebo sa to robí všetko za pochodu. A zrazu je tam 30 výnimiek. To jednoducho človek neustráži,“ opísal rokovanie vlády vicepremiér.

Keď sa nikto nepozeral, Halgašová si upila z olivového oleja. Zjavne chutil. – Foto: ig/richard_sulik

„Ja tvrdím, že toto vyslovene uniklo. A chcem veriť a dúfam, že minister zdravotníctva to vidí rovnako a zjedná nápravu. Lebo je jasné, že to je hlúposť,“ myslí si Sulík, ktorý tiež nie je nadšený z toho, že sa budú od pondelka zatvárať školy od druhého stupňa. „ No bohužiaľ. Bola to cena za to, že doteraz boli otvorené. Po prvé a po druhé, že smieme otvoriť obchody. To je pre mňa veľmi dôležité,“ zdôraznil minister hospodárstva.

Čítajte viac:

  1. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová.
  2. Robert Fico (Smer-SD)
  3. Rozoberanie stánkov vianočných trhov na Hlavnom námestí v Bratislave 28. novembra 2021.

Liberál pripomenul, že mnohí obchodníci majú už na pultoch vianočný tovar a nebolo podľa neho fér, že menšie obchody museli byť zatvorené, kým veľké reťazce mohli predávať všetko. „Ja som si povedal, že toto konzílium odborníkov, tento epiteam ja už budem odteraz ignorovať. To sú ľudia, ktorí riešia len to svoje a neriešia nič iné a výsledok sú šialené rozhodnutia. Za mňa hovorím, stačilo,“ dodal rázne Sulík.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík si vypil vínka a „kápol božskou“. Ono sa to zdá, že boha, čo tam robíte…Zákaz na Vianoce som neustrážil!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti