eReport.sk
Potýčka miroslava Žiaka a Milana Mazureka v národnej rade. Foto: fb/mž

„Suju zavrú, až sčerná,“ zdieľa myšlienku poslanec Žiak! Išiel by aj po Mazurekovi

Aj keď je poslanec SaS Miroslav Žiak jedným z predstaviteľov zákonodarnej moci, svoje má zjavne chuť povedať aj k moci súdnej a k orgánom činným v trestnom konaní. Čitatelia nás upozornili, že na sociálnej sieti zdieľal myšlienku jedného zo svojich komentujúcich, že „Suju zavrú, až sčerná“. Žiak neváhal a k predpovedi o osude poslanca NR SR Miroslava Suju (Republika) pridal aj náznak priania, že by mal byť ďalší opozičný poslanec Milan Mazurek (tiež Republika) trestne stíhaný.

„´Suju zavrú až sčerná´. Takto potrolil stranu Republika môj kolega. Nedalo mi to nezdielať. Kontext je, že poslanca Suju obvinil vyšetrovateľ zo zločinu pri správe cudzieho majetku,“ napísal na sociálnej sieti Žiak.

Foto: Fb/miroslavziak

Uplatnil by sa ako vyšetrovateľ, prokurátor a sudca?

To, že je Žiak jedným zo sledovateľov Kulturblogu, by ste asi nepovedali. Vo svojom statuse sa však priznal, že minimálne diel s Mazurekom sledoval. No a keďže sa z parlamentu obviniť ani súdiť ľudia nedajú, zanechal Žiak orgánom činným v trestnom konaní jasnú radu o možnostiach Mazurekovej budúcnosti.

Bude vás zaujímať:

  1. V popredí predseda SK 8 a Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič.

„Mimochodom poslanec Mazurek hovoril cez víkend v kulturblogu, že si z neho robia srandu, ako už splýva s drevom poslaneckej lavice. Neviem, či by to nemal rozšíriť o trestnú lavicu,“ uzavrel Žiak.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

„Suju zavrú, až sčerná,“ zdieľa myšlienku poslanec Žiak! Išiel by aj po Mazurekovi

Odoberať
Upozorniť na
32 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti