eReport.sk
Čo to Stančík predvádza?
Andrej Stančík na snímke z videa. Zdroj: twitter/andrejstancik

VIDEO Stančík vítal Nvotovú v Demokratoch po svojom: Tajný odkaz pre konšpirátorov – vitaj Soroš!

Speváčka Dorota Nvotová sa v minulosti prezentovala viacerými protislovenskými a spoločensky, alebo morálne problematickými vyjadreniami. Z pozície obyčajnej speváčky to malo za následok hlavne pobúrenie spoločnosti. Nvotová si však tentokrát uletela možno až príliš, a strana Demokrati, ktorá ju prijala do svojich radov, pravdepodobne ešte viac. Speváčka je totižto po novom kolegyňou expremiéra Eduarda Hegera, exministra obrany Jaroslava Naďa, alebo bývalého štátneho tajomníka ministerstva zahraničných vecí Andreja Stančíka.

Na jednej strane berie spoločnosť niektorých umelcov vyslovene s rezervou. Majú svoje vlastné hlavy, ktoré dávajú veľký priestor kreativite, no často menší priestor tomu, čo by sme mohli nazvať napríklad zrelým odhadom spoločenskej akceptovateľnosti rôznych činov. Nvotová napríklad v minulosti povedala, že najväčším problémom Slovenska sú Slováci. Inokedy rada posmešne, alebo dokonca aj agresívne útočila na občanov SR. Teraz zrazu chce tých istých ľudí, ktorými v podstate pohŕda, reprezentovať možno aj na parlamentnej úrovni.

Tento obrázok zverejnil Stančík na svojom profile na sociálnej sieti. „Pre konšpiátporov so zanechal tajný odkaz,“ komentoval to so smajlíkom. Foto: fb/anrejstancik

Nadávala občanov, čaká na „pokapanie“ neočkovaných

Netreba zabúdať ani na to, ako sa Nvotová postavila k problémom občanov, ktorý sa zo svojich dôvodov rozhodli nedať sa zaočkovať. Speváčka sa nimi cítila byť ohrozená a chcela čakať, kým všetci „pokapú“, aby sa ona mohla cítiť slobodne. „O*ebali nás. Nás očkovaných, ohľaduplných, zodpovedných. Dalo sa to, samozrejme čakať. Neočkovali sme sa preto, aby sme boli odmeňovaní. Očkovali sme sa, aby sme chránili seba aj blízkych,“ vyjadrila sa napríklad na adresu nezaočkovaných.

„Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol ako zodpovedným občanom sľúbený,“ znelo ďalšie z vyjadrení na adresu neočkovaných.

Ono tričko mala Dorota Nvotová aj na videu s Jaroslavom Naďom.

Zdroj: fb/jaronadpublic

Stančíkovi je 22 miliónov pre Nadáciu otvorenej spoločnosti na smiech

Nevedno, že prečo to Demokrati riskli s človekom, akým je Nvotová. Isté však je, že svoju hrdosť na prítomnosť speváčky v strane vyjadrili prakticky všetci jej vrchnejší predstavitelia. A niektorí naozaj zvláštne! Stančík si napríklad robí posmešky z ľudí s iným názorom a Nvotovú víta upravenou fotkou speváčky s Hegerom, na ktorej dominujú slová „Vitaj Soroš“.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Kéryho prudké stanovisko k aktivitám NATO
  2. Béla Bugár
  3. Prípad tiež odobral Krajskej prokuratúre v Bratislave


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Stančík vítal Nvotovú v Demokratoch po svojom: Tajný odkaz pre konšpirátorov – vitaj Soroš!

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php