eReport.sk
Robert Fico a predstavitelia strany Smer-SD, foto:fb/smersd

VIDEO Spolupráca Smeru a Hlasu v komunálnych voľbách? Fico: Sme na to pripravení

 Predseda strany Smer-SD Robert Fico v sobotu v Košiciach vyzval predstaviteľov strany Hlas-SD na spoločnú spoluprácu v jesenných komunálnych voľbách. Môže to podľa neho prispieť k víťazstvu vo veľkej časti miest a obcí.

„Chcel by som povedať našim priateľom a kolegom v strane Hlas-SD, že pokiaľ budeme mať rozum a budeme schopní sa dohodnúť na spoločnom postupe, tak Smer-SD a Hlas-SD môžu zvíťaziť v obrovskej časti miest, obcí a vyšších územných celkov na Slovensku. Veľmi záleží na tom, pretože matematika je neúprosná. Smer-SD je pripravený na takúto spoluprácu,“ povedal Fico.

Zdroj: fb/smersd

Chce nájsť spoločné slovo s Hlasom

Smer-SD je podľa jeho slov zároveň pripravený robiť kompromisy a hľadať dohody, „ktoré na jednej strane dajú priestor dobrým kandidátom strany Hlas-SD, ale samozrejme budeme robiť všetko preto, aby sme presadili aj našich kandidátov,“ doplnil Fico. Ako povedal, ak nedôjde k spolupráci ľavicových síl, tak víťazom komunálnych volieb bude, žiaľ, pravica.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico
  2. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.

Fico vyzval politické strany

„Chcem vyzvať všetky politické strany, ktoré nechcú mať nič spoločné s marazmom, ktorý dnes predvádza vládna koalícia, aby sme sa dávali dohromady. Vôbec teraz nie je dôležité, či je strana na výslní, či ma vysoké preferencie, jednoducho musí to byť spolupráca politických síl,“ dodal Fico.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Spolupráca Smeru a Hlasu v komunálnych voľbách? Fico: Sme na to pripravení

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti