eReport.sk
Erik Kaliňák
zdroj foto: FB

Erik Kaliňák: Špinavú „robotu“ robia pre progresívcov často aj médiá, s ktorými majú rovnakých sponzorov


Erik Kaliňák sa stretol v diskusii s Irenou Bihariovou v TV JOJ. Najprv si podali ruky na zmier. To inicooval mladý politik. Potom už v zostrihanom videu z relácie hovoril o tom, ako s liberálmi spolupracujú aj liberálne orientované médiá, ktoré často robia špinavú „robotu“ za samotné strany. Upozornil aj na to, že sa stávajú súčasťou súboja, nie sú len rozhodcami.

Spoloční sponzori PS a niektorých médií

Video z relácie TV JOJ. Erik Kaliňák a Irena Bihariová. Zdroj: YouTube SMER-SSD

Hneď v úvode relácie mladý politik inicioval podanie si rúk na zmier a zablahoželal I. Bihariovej k víťazstvu strany, ktorej je súčasťou v eurovoľbách.

Upozornil na to, že špinavú „robotu“ robia pre progresívcov často aj s nimi spriaznené médiá. A to sa už nepáči ani strane SaS, ktorá to tiež vníma. Uviedol aj podľa jeho slov absurdný príklad, kedy ho kontaktovala stránka Demagog.sk, ktorá je známa tým, že „vyšetruje“ a konfrontuje pronárodných a proslovenských politikov. Novinári z tejto stránky obhajovali postoje Progresívneho Slovenska.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Screenshot, Robert Kaliňák u Brana Závodského
  2. Ľ. Blaha a kandidáti za SMER-SSD do Europarlamentu. Zdroj: Telegram Ľ. Blahu
  3. Premiér Robert Fico (Smer-SD)/ Šéf PS Michal Šimečka

Vo svojom predvolebnom spote využívala totiž strana PS vyjadrenia progresívnych médií o tom, že P. Pellegrini je proruský kandidát. Demagog takpovediac bežal liberálom na pomoc a konfrontoval Kaliňáka. Na toto E. Kaliňák poukázal. Irene Bihariovej sa to nepáči. .“To je naša vina, čo iné médiá napíšu?“ argumentovala. Kaliňák jej odpovedal, že možno je, tých médií s ktorými majú spoločných sponzorov.

Agresívne kampane progresívcov

Bihariovej pripomenul aj to, ako si v roku 2020 v kampani progresívci dali na seba masky R. Fica a R. Kaliňáka, dali im samopaly do rúk a tvárili sa, že vykrádajú štátnu pokladnicu a mieria na starých ľudí samopalmi. Liberálnej političke pripomenul aj to, ako Ivan Korčok v kampani robil z P. Pellegriniho poslušného psa.

Upozornil aj na to, že médiá a mimvládny sektor pred parlamentnými voľbami rozprávali o tom, že ak vyhrá Smer, nevyjde slnko, vyhrajú Rusi, potešia sa extrémisti a podobne. „Niektorí novinári nastpili na aktivistickú linku,“ uviedol. Dodal, že z rozhodcov sa tak trošku stali hráči – čím naráža na médiá, ktoré sa stali súčasťou politického súboja. Aj s moderátorkou sa ale nakoniec zhodli, že slovník v spoločnosti sa musí zmeniť.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Erik Kaliňák: Špinavú „robotu“ robia pre progresívcov často aj médiá, s ktorými majú rovnakých sponzorov

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne