eReport.sk
Screenshot, Robert Kaliňák u Brana Závodského
Screenshot, Robert Kaliňák u Brana Závodského

Boli vymazané aj e-maily! R. Kaliňák upozornil, že po atentátnikovi zmizli nielen stopy zo sociálnej siete


Pred niekoľkými dňami diskutoval minister obrany u Braňa Závodského. Závodský v debate argumentoval tým, že atentátnik povedal, že nechcel Roberta Fica zastreliť. To Kaliňáka nahnevalo. „Povedzte mi, logicky, keď na niekoho štyrikrát vystrelíte a mierite mu do stredu tela, ako môžete povedať, že ste ho nechceli zabiť?“ pýta sa moderátora.

Kaliňák u Závodského

R. Kaliňák u Braňa Závodského. Zdroj: YouTube

Podľa Roberta Kaliňáka, opozícia stále pokračuje v „hrotení“ situácie. Podľa neho si nevedia priznať chyby a zároveň to nechcú ukázať pred svojimi čitateľmi v im spriaznených médiách. Hovorí o radikalizácii, ktorá vznikla za posledné roky, po neúspešných voľbách v októbri a po neúspešných prezidentských voľbách.

Vraj zabiť ho nechcel!

Podľa ministra obrany, sa páchateľ atentátu netajil tým, že chce zastaviť Roberta Fica. Len preto, že s ním nesúhlasí. Závodský argumentuje, že atentátnik povedal, že nechcel zastreliť Roberta Fica. To nahnevalo R. Kaliňáka. „Povedzte mi, logicky, keď na niekoho štyrikrát vystrelíte a mierite mu do stredu tela, ako môžete povedať, že ste ho nechceli zabiť?“ pýta sa minister.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika BEŇOVÁ - poslankyňa Európskeho parlamentu za Slovenskú republiku
  2. Igor Melicher.
  3. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

A ako prebieha vyšetrovanie atentátu? Robert Kaliňák upozornil, že sa pracuje s rôznymi verziami. Jednou z nich je aj to, že sa nejednalo o osamelého vlka. Upozornil na to, že v čase, keď už nemohol útočník ovládať svoje sociálne siete, došlo tam k mazaniu. Závodský sa pýta, či to neurobila spol. META. „META mu nevymaže e-mail,“ upozornil minister obrany.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Boli vymazané aj e-maily! R. Kaliňák upozornil, že po atentátnikovi zmizli nielen stopy zo sociálnej siete

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre