tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Speváčka Tina, foto: archív

Speváčka Tina v dojemnej spovedi: Deti už asi nemôžem mať. Ako bojujem s depresiou!

V rozhovore sa umelkyňa vyznala z intímnych detailov. Vyznala sa z ťažkých chvíľ po dvoch vážnych rozchodoch, aj z emotívneho stretnutia s otcom po tridsiatich rokoch. Žije v Afrike.

Speváčka Tina, vlastným menom Martina Csillaghová (36), si prešla už dvomi náročnými rozchodmi. Prvý sa udial pred ôsmimi rokmi s futbalistom Richardom Lásikom (28), s ktorým má syna Lea, a pred rokom s raperom Separom (34). Pár tvorili sedem rokov. Dvojica má dcéru s netradičným menom Tia Liliana. S odstupom času sa speváčka rozhodla vyznať z emócií, ktoré ju po krachu oboch vzťahov sprevádzali a ako sa s nimi popasovala.

Treba prežiť a prečkať

Ako prvé sa v internetovej relácii Topkast vyjadrila ku klebete, ktorá sa pred časom objavila. Šuškalo sa, že speváčka je opäť tehotná. Ihneď to vyvrátila: „Pravda je taká, že neviem, či môžem byť ešte tehotná, asi nemôžem,” šokovala svojou úprimnosťou Tina, ktorá roky bojuje s diagnózou skleróza multiplex. Po krachu manželstva bola psychicky v koncoch a pomáhalo jej jedine mentálne nastavenie, kedy si opakovala, že to treba prijať ako fakt a nebojovať s tým: „Žiadna rada nepomôže, iba prežiť a prečkať. Priznať si, som úplne na dne, nezvládam to. Veľmi pomôže prijať, ako to je. Musím povedať, že tie vzťahy teraz nie sú zlé,” dodala k svojim ex. V živote jej pomáha prekonať temné obdobie múdrosť, ktorú si osvojila už v mladosti: „Ak má problém riešenie, nie je dôvod na starosti, ak problém riešenie nemá, starosti tomu nepomôžu. Od toho som sa veľakrát odpichla,” prezradila v rozhovore v relácii Topkast.

Užíva produkt s kanabidiolom

Veľmi jej vraj prospela novinka na trhu – CBD. Obsahuje aktívnu látku z konope, ktorá má liečivé účinky v rôznych oblastiach: „Bol to náročný rok, znásobený vzťahovými vecami. Rozpadala som sa v nastavení. Nie na fyzickej úrovni, to telo je stabilné, ale nevedela so sa v psychike pohnúť z miesta. Stretla som kamaráta, ktorý mi ponúkol fľaštičku s CBD. Ten psychický stav sa zmenil za krátky čas. Pred rokmi som bola voči CBD skeptická, rada si však pomáham vecami, ktoré sú neškodné na chemickej báze a nedám na toto dopustiť,” priznala.

Galéria

Za otcom do Afriky

Jej rodičia sa zoznámili počas štúdií v Rusku, vo Volgograde. Ich cesty sa neskôr rozišli. Mama žila v Košiciach, otec sa vrátil do Rovníkovej Guiney.. Po tridsiatich rokoch sa za ním speváčka vybrala. Kontaktoval ju totiž otcov kolega: „Ozval sa mi úplne cudzí človek, po tridsiatich rokoch, na Facebooku. Prišla mi správa od nejakého pána, ktorý je z Rovníkovej Guiney, je lekár a má kamaráta lekára. Ten má vraj dcéru, ktorá vyzerá ako ja, a takto to začalo. Začala som pátrať a našla som o ňom článok aj v bruselských novinách. Volá sa Tino Obama,” opísala s úsmevom. V africkom štáte na rovníku je významnou osobnosťou: „Je lekár, minister zdravotníctva, diplomat, predseda centrálnych chirurgov Afriky, je to frajer, robí aj cudzokrajné choroby,” opísala pyšne. Ich stretnutie v nej zanechalo významné emócie a stretnúť sa s ním považuje za jedno z najlepších rozhodnutí: „Nikdy som si nemyslela, že to môže byť taký významný moment života. Že to bude mať až taký rozmer. Tam som zistila, že som v poriadku,” zasmiala sa.

Celé dni chodila bosá

Speváčku sa dalo v meste stretnúť bosú. Po chodníku si vykračovala bez topánok. Tento životný štýl dlho vyznávala: „Mám taký problém. Veľmi mi behajú myšlienky a to bosochodectvo, chodíš a nevieš kde stúpiš na aký kameň, včelu mi pomáhalo ako sa ukotvovať v prítomnosti. Aby som si uvedomovala kadiaľ chodím,“ opísala. Že sa na ňu ľudia pozerali zvláštne neriešila: „Ja som bola ten blázon čo chodí bosá, ale keď ide žena v dvadsať centimetrových opätkoch je to v poriadku. Keď potom nevie či má ísť skôr na lymfodrenáž, tabletky, alebo operáciu“, zhodnotila. Naučila ju na to dcéra: „Povedala mi, maminka, prečo sa nevyzuješ?“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Speváčka Tina v dojemnej spovedi: Deti už asi nemôžem mať. Ako bojujem s depresiou!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku