eReport.sk

Speváčka Tina po rozchode: Na krku má dlhy!

Veľkej láske odzvonilo. Tina a raper Separ si po siedmich spoločných rokoch povedali zbohom. To však nie je všetko, z čoho môže mať Tina hlavu v smútku. Známa speváčka má na krku nemalé dlhy!

Bola to osudová láska ako z filmu. Nikto nečakal, že sa cesty speváčky Tiny a rapera Separa napokon rozídu. Po dlhých a naplnených siedmich rokoch sa totiž len nedávno rozhodli pre radikálny krok a išli od seba. Manželia spoločne vychovávali dve deti. Spolu majú dcérku Tiu Lilianu a Tina ma z predchádzajúceho vzťahu syna Tea. „Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta , v dobrom aj v zlom‘. Videli sme spolu kus sveta, vychovávali dve nádherné deti, vybudovali spoločný domov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, keď sme si siahli na úplné dno, nie to finančné, skôr to psychické. Ale aj to sme zvládli. No ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať,“ napísal pred časom Separ.

Ich láske definitívne odzvonilo a čaká ich rozvod. Speváčka Tina však má aj iné problémy. Na krku má totiž dlhy. Na stránke sociálnej poisťovne svieti jej meno pri dlhu 2 247, 77 eur. Tento stav je platný k 21. 09. 2020. Či počas koronakrízy zabudla tieto peniaze vyplatiť, alebo ju natoľko zamestnával samotný rozchod je otázne. Isté však je, že sa nikdy nesťažovala, že by mala niekedy finančné problémy. Pred rokmi sa však pre sklerózu multiplex vzdala kariéry a venuje sa výlučne rodine. V minulosti však mala lukratívne kšefty. Jej vystúpenia patrili u nás k tým najlepšie plateným, navyše moderovala spevácku šou Česko Slovenská Superstar, kde si prišla na nemalé peniaze. Speváčku sme kontaktovali, či svoj dlh už stihla uhradiť, no na naše otázky zatiaľ neodpovedala…

foto: Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Speváčka Tina po rozchode: Na krku má dlhy!

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti