eReport.sk
Taraba potvrdil rokovania s Dankom
Na redakčnej kombosnímke Andrej Danko a Tomáš Taraba, foto:tasr/eReport

Spájanie skončilo! SNS uzatvára kandidátku: Taraba prezradil viaceré známe mená

Spájanie skončilo! Mimoparlamentná SNS už nebude pokračovať v rokovaniach s inými subjektami o pripojení sa na spoločnú kandidátnu listinu do parlamentných volieb. Informoval predseda strany Život-NS a nezaradený poslanec Tomáš Taraba.

Viaceré známe mená na kandidátke SNS

SNS sa tak podľa Tarabových slov rozhodla po dohode so stranami Život-NS, Slovenský patriot a Národná koalícia, s ktorými už sa na spoločnom postupe dohodla. „Ďalšie rokovania sa už budú viesť len s jednotlivými osobnosťami verejného a spoločenského života, medzi ktorými sú okrem iných aj Martina Šimkovičová a Ján Baránek,“ uviedol Taraba.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava Juraj Blanár, Ladislav Kamenický, Robert Fico, Richard Takáč a Ľuboš Blaha (všetci Smer-SD) počas tlačovej konferencie k neotvoreniu 72. schôdze Národnej rady SR 14. septembra 2022 v Bratislave.
  2. Čaputovej priorita Ukrajina?
  3. Česko s výhodnejšou dohodou?

Dohoda o spoločnej kandidátke

Národniari už avizovali dohodu o spoločnej kandidátke so spomínanými subjektami. Podľa dohody by mal na konci dňa kandidátnu listinu tvoriť predseda SNS Andrej Danko s tým, že ostatné subjekty by sa k jednotlivým osobnostiam mali právo vyjadriť. Danko už informoval, že kandidátku posilní napríklad aj predseda strany Národná koalícia Rudolf Huliak.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spájanie skončilo! SNS uzatvára kandidátku: Taraba prezradil viaceré známe mená

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti