eReport.sk
Ilustračná snímka, foto:vionzlatémoravce

Šokujúce momenty mladého futbalistu: Dom v ktorom spal zhorel do tla. Tesne unikol smrti!

Budíček ako v zlom sne. Mladý futbalista Martin Gamboš (23) zažil v noci z 5. na 6. decembra šokujúce chvíle. V obci Stránske pri Rajeckých Tepliciach zhorel do tla rodinný dom v ktorom sa práve nachádzal futbalista so svojou priateľkou a jej starou mamou.

Požiar vypukol v noci pred pol druhou, vyvolal ho zrejme skrat elektriny na terase. Plamene sa šírili veľkou rýchlosťou.

„Nastala strašná panika. Cítili sme dym, videli sme ako z prízemia šľahajú plamene. Nebolo už úniku. Museli sme vyskakovať z poschodia cez okná. V pyžamách a bosí. Prišlo aj k nejakým zraneniam. Nebyť psa, ktorý začal štekať a priateľkinej starkej, ktorá spala na tej strane, ako sa požiar začal šíriť a ktorá to prvá spozorovala, asi by sme spali ďalej. Naše šance na prežitie by neboli žiadne, určite by sme tam zhoreli. Oheň bol na poschodí asi za dve minúty, išlo doslova o sekundy,“ opísal chvíle hrôzy pre oficiálnu stránku klubu Gamboš.

V dome, ktorý zhorel bol v tom čase aj futbalista Zlatých Moraviec Martin Gamboš – Foto: Vion Zlaté Moravce

Ľudia veľmi pomáhajú. Či už materiálne, ale aj finančne. Aj takí, ktorých vôbec nepoznáme. Všetkým patrí obrovské poďakovanie,“ zdôraznil Gamboš.

Bude vás zaujímať:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúce momenty mladého futbalistu: Dom v ktorom spal zhorel do tla. Tesne unikol smrti!

Futbal

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti