eReport.sk
Šokujúca výpoveď
Obvinený advokát A.P. foto:/tvnoviny.sk

ŠOKUJÚCA výpoveď: Svedok mal opísať ako v osudnú noc Puškár zavraždil Tupého!

Šokujúca výpoveď svedka udalosti, ktorá máta spoločnosť na Slovensku už dlhých 18 rokov. Vražda Daniela Tupého sa zapísala do našej temnej histórie. Roky nevyriešený prípad, však v posledných dňoch nabral nečakaný spád. Spoznali sme meno údajného vrah, ktorý mal mladého študenta v roku 2005 dobodať na smrť! Teraz prichádza kľúčová výpoveď svedka. Z tej doslova mrazí!

Šokujúca výpoveď

Svedok násilného činu mal podľa portálu tvnoviny.sk orgánom činným v trestnom konaní popísať, ako v osudnú noc prišlo ku vražde Daniela Tupého. Vyšetrovateľom popísal, čo sa v osudnú noc stalo a označil aj útočníka. Mal ním byť práve Adam Puškár – bratislavský advokát, ktorého z vraždy aj obvinili.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kolaps americkej banky ohrozuje svet
  2. Kurilovská by mala vraj vyvodiť zodpovednosť za postrelenie študentky.
  3. Bude si Ukrajina vyberať slovenskú vládu?
  4. Za všetkým hľadaj Fica

Vražda Daniela Tupého

Vyplýva to uznesenia vyšetrovateľa, ktoré má portál k dispozícii. Proti Puškárovi sú aj ďalšie dôkazy. K vražde došlo 4. novembra 2005 na bratislavskom Tyršovom nábreží, nachádzajúcom sa na petržalskom brehu Dunaja. Partiu študentov mala napadnúť skupina neonacistov. Tá sa mala za týmto účelom schádzať pravidelne – do ulíc mali vyrážať každý víkend s cieľom pobiť sa.

Mrazivé slová svedka

Na miesto činu mali v osudný deň prísť na troch autách. V jednom z nich sa nachádzal aj spomínaný svedok. Bitka sa mala strhnúť krátko na to, ako zaparkovali. Svedok opísal, ako v bitke natrafil na Puškára, ktorý mal päsťou udierať neznámeho muža. Obeť mala ležať na zemi, Puškár stáť nad ňou. Do oblasti hornej časti ležiaceho muža mal Puškár vykonávať opakovaný pohyb zhora nadol. Všetko malo prebehnúť rýchlo, ležiaci muž – študent Daniel Tupý – sa podľa svedka nebránil. V tom čase však vraj nevedel, o koho ide. Vonku mala byť už tma.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ŠOKUJÚCA výpoveď: Svedok mal opísať ako v osudnú noc Puškár zavraždil Tupého!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti