eReport.sk
polícia SR
Ilustračné foto: Zdroj: tasr

Šokujúca udalosť: Opitý vodič zrazil šesť ľudí. Z toho tri deti!


V obci Červená Voda v okrese Sabinov osobné auto pri nehode zranilo šesť osôb, z toho tri deti. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR tam vyslalo dva záchranárske vrtuľníky a tri pozemné ambulancie. OS ZZS o tom informovalo na sociálnej sieti, s tým že zásah stále prebieha.

Opitý vodič zrazil šesť ľudí

„Počas spoločenskej akcie z neznámych príčin narazilo auto do davu ľudí,“ uviedla prešovská krajská polícia na sociálnej sieti s tým, že vodič po nehode z miesta činu utiekol. Vďaka reakcii operačného strediska a policajných hliadok zo Sabinova bol v krátkom čase vypátraný a zadržaný.

Opitý vodič

„Dychová skúška u 59-ročného vodiča bola pozitívna a dosiahla hodnotu viac ako dve promile,“ doplnila polícia s tým, že prípadom sa intenzívne zaoberá a na mieste je prítomný vyšetrovateľ.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. polícia SR

Z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) informovali, že terénne auto narazilo do skupiny osôb. Predbežne uviedli, že ťažko zranené sú tri deti a zatiaľ nezistený počet dospelých má menšie poranenia. Na mieste zasahuje osem príslušníkov HaZZ zo Sabinova.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúca udalosť: Opitý vodič zrazil šesť ľudí. Z toho tri deti!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: